Vyhovujú vám plienky Lupillu z Lidla?

8. nov 2023

Ahojte pouzivali sme pampers premium care a tieto z Lidlu ale ako sme presli na 3jky z Lidl tie sa nam zdaju dake ine a mala ma castejsie problem so zapareninkou v oblasti genitalii. Aj ked ju prebalujeme velmi casto a umyvame. Predtym nemala problem so ziadnymi plienkami. Vam vyhovovali tieto plienky?

freepalestine
8. nov 2023

Vyhovuju. Vel 3.. to uz je na prikrmoch? Ak ano, moze byt z toho aj.

lossless
8. nov 2023

Vel 1 a 2 ano, potom uz nie, lebo mali zvlasny zapach, ktory nam vadil

Pouzivame Bella Happy z drogerie isla Teta

autor
8. nov 2023

@freepalestine nie nema prikrmy ma len 3 mesiace ale uz viac nez 7kg

autor
8. nov 2023

@lossless nam nesmrdia len sa nevieme zbavit tych zaparenin raz je to uz lepsie a potom zase zle

zuzuliennka1
8. nov 2023

vyskusala som vselijake plienky, najlepsie boli lupilu z lidl, syn ich nikdy neprecikal, nikdy sa nevyhadzal.
a ked pises ze ma 3m a viac nez 7kg, nebudu zapareniny kvoli tomu, ze je vacsia? zahyby telicka? ja si uz nepamatam kolko vazia 3m deti ale ked sama pises, ze pouzivate uz ovela vacsiu velkost, teda aj dieta je asi dost vacsie a nebude skor v tom problem nez v plienkach?

kristina2412
8. nov 2023

Kupovala som pre dcéru ale nosila ich len cez deň, na noc , alebo keď ju nebolo možné často prebaliť som dávala Pampers. Zapareniny nemávala.

autor
8. nov 2023

@zuzuliennka1 aj nam doteraz uplne vyhovovali preto neviem co sa deje.. no len jej sa to akoby nerobi v zahyboch ale prave na tej suske iba cize to nie je tym ze je vacsia. A neviem uz ako sa toho zbavit dr predpisala imazol a trochu pomoze ale stale sa nam to vrati😕

minesasubu
8. nov 2023

My sme ich mali na striedacku s inymi ale len 1 a 2 , citala som ze 3 robia niektorym detom problem cize som ich ani nekupila uz

snehulak77
8. nov 2023

Nie. Ja som cítila moč, aj keď sa len trošku pocikal, používame preto Pampers premium care, tam nič necítiť.

autor
8. nov 2023

@minesasubu vazne? Tak toto bude mozno aj nas problem.. hned teraz bezim kupit ine a snad sa to zlepsi :/ nechcela som jej menit plienky kym ma zapareninu aby som jej este viac neuskodila no ale mozno prave to pomoze

danielittar
8. nov 2023

My používame zatiaľ jednotky a v pohode. Moja mala zapareniny z Happy Mimi z Tety. Skúšali sme aj Pampers, Fred&Flo a Babylove, no Lupilu vyhrávajú.

sonalove
8. nov 2023

My sme tiež 1,2,3 mali lidlove ale potom už tie v “hnedom obale” ale potom 4 sme prešli na dm babylove . Tie neprečural a oblečenie bolo stále suche aj okolo pocuranej plienky. Takze za mňa dm boli lepsie pri väčšom čísle.

kati301
8. nov 2023

Nevyhovovali, vobec. Mala je na Pampers a na noc má Colorky, pripadne prvé mesiace nosila a boli super slovenské plienky babybabysoft, tie sa dajú ale len objednávať z netu. Len dodám, že nikdy nemala zapareninu.

barbie1981
8. nov 2023

Nám nevyhovovali ani Lidl ani Pampers , používali sme Babylove z dm

autor
8. nov 2023

@danielittar jednotky vyhovovali aj nam uplne az teraz pri 3 mame problem
@sonalove aky he vlastne rozdiel mdzi tymi v hnedom a tymi v zelenom? My sme mali prave tie zelene len
@kati301 babysoft su uz aj v dm za celkom prijatelnu cenu to len tak ze nemusite objednavat
@barbie1981 vela zien pise ze su super tie babylove nam zas nevyhovovali vobec boli take neforemne vzdy nam ich cez chrbat prekakala

nwnw
9. nov 2023

Vyskusaj z DM. Tie lidl ako kedy boli, davali sme ich cez den na to caste kakanie, ale potom uz iba DM a na noc iba Pampers.

sonalove
9. nov 2023

Keď sa počúvala v Zelených - bolo bodynko vlhké okolo celej plochy plienky kde bola pocurana + aj kratšie jej plienka vydržala . V hnedom obale plienky - bodynko suche .ale keď už mal 3/4 ky- aj hnedé nárazovo precural niekoľko x do týždňa . Čo sa mi s dm babylove nestalo že by bol prečurany - mozno 2x za mesiac. Vyskusaj - uvidis.

gvenduska
8. feb 2024

Treba skúsiť zmeniť možno nesadli
Mi od narodenia lupilu až doteraz
Nehovorím že sme nemali aj iné ale verný sme lupillu

autor
9. feb 2024

@gvenduska aj nam nakoniec vyhovuju stale lupilu problem bol v tom ze sme nekupili vtedy hnede ale zelene vel.3 tie nam zaparovali.. tie hnede to nerobia

candii
9. feb 2024

Synovia ich precikavali

gabus543
9. feb 2024

Používame Lupilu 3jky a vyhovujú nám, malý papá prikrmy a žiadne zapareniny nemáme, skúšali sme aj Babylove ale boli také neforemné tak sme sa vrátili k Lupilu, pri staršej dcére sme používali Babylove a boli super neviem či sa zmenili kvalitovo alebo čo

mclissa
9. feb 2024

Moj syn je odchovany na Lupilu, ale v UK. Na Slovensku som ich kupila a tie plienky su hrozne. Uplne ina kvalita ako tu. Tam sme pouzivali Baby Love z DM a s tymi som bola spokojna.

gvenduska
10. feb 2024

Mi sme používali aj hnede nebol problém len Vel.5 nám rezala už stehná takze tie nepoužívame keby boli aj tie v inej veľkosti nieje problem

timea301196
10. feb 2024

Nie ani pri jednom dieťati. Zaparene ritký mali obaja. Používam už len pampers premium