Informácie o opatrovaní detí

katussamus
27. sep 2012

Ahojte,
chcela by som sa popýtať, hlavne maminiek, ktoré využívajú na opateru svojich detičiek opatrovateľku. Som na materskej s mladším drobcom a chcem opatrovať ešte jedno dietko. 🙂 Zaujímalo by ma kde si mamičky našli svoju opatrovateľku, kde by bolo vhodné dať avízo, že hľadám niekoho na opatrovanie? Koľko cca platíte na mesiac mamine, teda ak ide o pracovné dní? A ako je to so stravou, varí opatrovateľka alebo chystáte svojmu dieťaťu svoje jedlo? 😉 Ďakujem za všetky odpovede a tipy. 🙂

katka2252
18. feb 2017

Dobry den hladam opatrovatelku k 2,5rocnej dcerke .My sme s topolcian dedina Krusovce.Nie cely mesiac ale iba 6dni do mesiaca pracujem od rana6:30do 20:00hponukam za 6dni75-85e.Prosim kontaktujte ma na tel.c. 0940899263 dakujem

minimonomano
16. mar 2017

Dobry den! Rada opatrim Vase dietatko. Som na materskej dovolenke, mám 16mesacneho syna. Deti mám velmi rada a syn je tak isto spolocensky, zboznuje deti. Skusenost s opatrocanim mam 1rok.
Opatrovanie je u mna kedykolvek. Byvame v rodinnom dome v Ziharci, ale opatrim Vase dietatko aj u Vas doma. Mam auto, som aktivna vodicka. Piste mi spravu a dohodneme

jaslezahrajko
23. apr 2017

Ak potrebujete opatriť 1-2 detičky som vám k dispozícii,mám 30-ročnú prax a skúsenosti s opatrovaním.
Tvrdošín 0911329815

jaslezahrajko
23. apr 2017

chcem sa zaregistrovať

zdenulka919
27. mar 2018

Dobry den som na rosičovskej dovolenke opatrim detičky☺☺Trenčin ,Nemšova,Ilava okolie☺

dianatoreova
26. jún 2018

ahojte vsetci
ponukam svoje sluzby ako opatrovatelka deticiek ci starsich ludi, mam prax ax pri detoch keddze mam 7rocnu dcerku a robila som v zahranici ako opatrovateka deti aj seniorov a pracovala som aj ako opatrovatelka v Betonike-Pstrusa a na LDCH Detva. ak mate zaujem volajte na cislo 0949729833

mdimova
11. okt 2018

DOBRY DEN Hľadám milú, trpezlivú, zodpovednú, empatickú, kreatívnu opatrovateľku na opatrovanie 7 rocneho dietatka.Pomaham stym mojmu kolegovi a jeho rodine nakolko oni rozpravaju len po Anglicky.
Ich dcerku treba vyzdvihnut rano o 6:30 v mieste bydliska pripravit ju do skoly,naranajkovat sa snou a nasledne odniest do skoly Peknikova v Bratislave.Nasledne ju treba vyzdvihnut po vyicovani a stravit snou cas kym neprijdu rodicia domov okolo 19hodine.
Je tO stabilna praca a vyzaduje si dochvilnost PRESNOST A LASKAVOST

zdenulka919
11. okt 2018

Som na rodičovskej dovolenke opatrim dieťatko mám skúsenosti Trenčín a okolie0911810255

zuzanagarelova
2. jan 2019

Opatrovanie deti v Bratislave hladam po škôlke a ked trebaflexibilnu opatrovateľku

szenti_dominika
1. jún 2019

Ahojte maminky PONÚKAM OPATROVANIE detí v meste Nitra.

Máte malé detičky a potrebovali by ste ich zveriť niekomu, komu môžete plne dôverovať a vedieť, že sa o ne plnohodnotne postará a pripraví im nabitý program dokonca i v anglickom jazyku?

Potrebujete sa vrátiť späť do práce a máte dilemu či jasle alebo pestúnka, no ešte ste na žiadnu nenatrafili?

Nezúfajte, dostali ste sa do tej správnej diskusie 🙂

Práci s deťmi sa venujem už 15 rokov, vidím v tom veľký význam a mám ich veľmi rada. Štyri roky som študovala v Kanade, kde som sa venovala výhradne práci s deťmi. Mám skúsenosti s organizovaním letných táborov, opatrovaním detí vo väčšom počte, dobrovoľníckou prácou v materskom centre, starostlivosti o deti i v anglickom jazyku (aj ako bežná komunikácia s dieťaťom so zameraním na rozvoj anglického jazyka). S manželom sa venujeme aj práci s mládežou a prednáškovou činnosťou na školách s organizáciou ACETSR.

Ak by ste potrebovali starostlivosť o dieťa v ranných a doobedných hodinách, či postrážiť na pár hodín, aby ste s manželom mohli mať chvíľku pre seba, pretože aj to je veľmi dôležité tak ma neváhajte kontaktovať. Veľmi rada strávim plnohodnotný čas s vašimi drobcami 🙂

Ak máte záujem o referencie od mamičiek tak šup správu, pošlem kontakty (koľko len bude treba)
🙂

Cena dohodou 🙂 Veď pomáhať si predsa treba 😉

dominikaviki
31. okt 2019

Hľadáme spolahlivu pani slecnu do domacnosti na trvaly pracovný pomer 5 dni v týždni. Variabilný pracovný týždeň. Vzdy 5 dni a dva sní voľno. 22 dni dovolenky.
K dispozícii auto aj na súkromné účely, ubytovanie /samostatná izba s kúpeľnou/strava.
Naše požiadavky :
Udrzovanie poriadku v domacnosti
Opatrovanie/ stráženie 3 deti 1,3,5
Dlhodobé Skúsenosti s opatrovanim, pedagogické jednanie,
flexibilnosť , cestovanie s rodinou
-Manažovanie externých činnosti zahradnici atd
-skúsenosti so šoférovanim
-ovladat cudzi jazyk /zakladom sa dohovorit
Nástup 1.november
1000eur netto+odvody
0908732023
Ivanka pri Dunaji