Dračia liečba a vaše skúsenosti

monosana
4. júl 2012

Ahojte baby/snažilky!🙂 Má z vás niekto skúsenosti s tzv. dračou liečbou? Berie sa Estrofem na 16. den cyklu počas 10 dni, na 23. deň si treba pichnut Agolutin a po novom mi dali aj Clostilbegit na 3. den menstruacie na 5 dni. Pomohla táto terapia niekomu? Ja som už na konci terapie, a zatial nic:( Ešte posledný mesiac a skúsim asi centrum asistovanej reprodukcie v Bratislave:( Strácam energiu a prestávam veriť všelijakým kúram:( Som už úplne nadopovaná hormonmi:( Moj lekár skúša este posledné moznosti , pichnut mi Pregnil na buduci týžden (na 16. den menstr. cyklu) a spomenul uz aj laparoskopiu. Bojim sa. Moj cyklus a cely hormonalny system je rozvratený a lekár to dava doporiadku uz pomaly dva roky:( A este stale nie som OK:( Nájdu sa tu nejaké baby, ktoré majú podobne skusenosti? Je mi z toho celeho velmi smutno:( S mojou láskou už velmi tužime po babätku!

lucka_220809
18. júl 2012

@monosana nooo, cyklus sice pekny, ale co z toho :-P Nie ze by som si to teda nevazila a nebola za to rada, ze problemy nemam,ale o to tazsie sa potom akoby hlada ta pricina..vies,ked nie je co preliecit, tak ti vlastne nemaju ani ako pomoct. U teba je snad sanca aspon to,ze ked vedia, co je zle, nejako to upravia a potom sa vam mozno velmi rychlo podari. Ale my nezufame (len niekedy hehe, od nervov). Dufame,ze sa to fakt podari nejako same, niektorym parom to proste trva par rokov, asi nejaka nekompatibilita, ktovie, ale tak vsadzam na pravdepodobnost...ci dovtedy sa chodi s dzbanom po vodu, kym sa nerozbije, tak aj my budeme dovtedy snazilkovat, kym sa nahodou tam to vajo s tou spermosou nestretnu 😀
Teraz som aka optimistka..mala si ma vidiet pred par mesiacmi 😖 😀 😀
Skusim dnes napisat tomu osteopatovi... uvidime,ci sa ozve spat 😉 potom ti jaska dam vediet!

vivianaba
18. júl 2012

kocky, ja som bola u osteopatky len raz aj to bolo uz skoro pred 3 rokmi, ale kratko na to som otehotnela so synom. Bola som u tej pani dr. co som vyssie davala link ze co je to vlastne osteopatia. Tak drzim palce nech to pomoze aj vam!

@lucka_220809 co pises znie ako moj pripad pred viac rokmi, najprv sa zdalo ze vsetko ok, cyklus ok, len sa nedarilo. A potom mi na kazdom dalsom vysetreni nieco nasli - imunologia, hematologia, nepriechodny vajcovod, same "malickosti" a podla slov lekara ziadna z tych veci nebrani otehotneniu, ale spolu asi narobili sarapatu v mojom tele. Nakoniec sa horko- tazko podarilo po 5,5 rokoch. Spontanne vsak az v druhom kole. Drzim palce!

lucka_220809
18. júl 2012

@vivianaba a kde si bola na vs. tych vysetreniach? Poslali ta na ne v CARe? Alebo tvoj gyn?

vivianaba
18. júl 2012

@lucka_220809 ale nie, takmer vsetko bola vlastna iniciativa. A som za to teraz vdacna. Vtedy som mala divneho lekara (nastastie uz unho nie som), co raz tvrdil ze chyba je vo mne, raz ze v muzovi, zo zaciatku ma posielal (laparka, presne take stimulacie ako tu popisujete s Clostylom a pregnylom), ale potom akoby stratil zaujem alebo videl ze aj sama si studujem veci tak sa o mna prestal zaujimat. No a v CAR mi tvrdili ze vsetky ostatne vysetrenia su zbytocne, ze imunologovia su sarlatani, ze jedine co treba skusat je dokola chodit na pokusy v CAR. Velmi vela som sa dozvedela na nete a proste sme za tym isli. Na reprodukcnu imunologiu v Prahe sa da priamo objednat, na hematologiu som tusim mala listok od svojej terajsej gyndosky, ale uz tusim ani listky netreba - staci zavolat a objednat sa. Ale pozor odporucam specializovanu hematologiu kde riesia aj trombofilne mutacie, ja som najprv isla na obycajnu a tam ma poslali prec ze toto oni nerobia. No a k tomu samozrejme CAR, laparka, cvicenie Mojzisovej cvikov, a este som bola v kupeloch, to tiez malo podla mna dobry vplyv, psychicky na milion percent ale aj fyzicky.