Euthyrox na štítnu žľazu

milagrosss20
7. jún 2012

Ahojte baby,,,prosim vas bral s vas niekto tabletky na stitnu zlazu ktore sa volaju EUTHYROX???dr. mi povedala ze mamm ich brat aby som mala lepsiu ovulaciu lebo sa nam nedari pocat ☹ a toto by nam malo vraj pomoct...pomohlo vam to????

magimi
7. jún 2012

Euthyrox je liek, ktory obsahuje hormon stitnej zlazy. Cinnost stitnej zlazy je dolezita aj pri spravnom fungovani dozrievania vajicka, ovulacie a pod, preto ak produkuje malo hormonov, moze byt problem. Prave vtedy sa nasadzuje tento liek.
Ci ti pomoze pocat, to ti asi nepovie nik, ale ak mas poruchu stitnej zlazy, tak nahradi jej fungovanie a teda moze pomoct pri napraveni tvojho cyklu v konecnom dosledku. Tak drzim palce

mummy01
7. jún 2012

@milagrosss20 ja tieto lieky beriem uz 17 rokov a budem ich brat do smrti....ak mas poruchu funkcie stit.zlazy tak by mali pomoct,ja som otehotnela pri oboch detoch na prvu supu co sa pri chorobach stit.zlazy tak casto nestava....

milagrosss20
autor
7. jún 2012

@mummy01 takze si brala tie lieky lebo si nemohla tiez otehotniet??takze aj mna to caka brat to do smrti????no mam poruchu teda tak ako pises aleja mam aj vysoke muzske hormony tak dufam ze sa to podari..a za aky cas sa vam podarilo otehotniet?????moj gyneko posiela aj mojho na spermiogram ale on nechce ist ☹ ako mu to mam vysvetlit aby siel?

milagrosss20
autor
7. jún 2012

@magimi a moze byt aj to ze preto mam aj nadvahu a nedari sa mi schudnut?

mummy01
7. jún 2012

@milagrosss20 ja beriem tieto lieky od svojich 14-tich....a kolko ich budes brat to zalezi od diagnozy,ja som na tom tak ze ich brat musim navzdy pretoze moj stav sa postupne zhorsuje.Ale otehotnela som hned ako som chcela.Mozno bude chvilu trvat kym otehotnies,lebo liecbu musia nastavit tak aby si mala toho hormonu akurat a to chvilu trva....

milagrosss20
autor
7. jún 2012

@mummy01 no mne to len teraz nedavno zistili ze mam problem s tymto.... no a doktorka mi povedala ze tieto lieky budem brat len mesiac a potom po mesiaci ak neotehotniem tak mi da dalsie lieky na cukrovku ci co ze to davaju zenam lebo zistili ze to pomaha na to aby otehotneli ze vraj vytvaraju viac ovulacii,,,tak ja sama neviem a uz prichadzam az do debky s toho ☹ strasne chceme male a nedari sa...a najhorsie je ze neviem ani kedy mam ovulaciu koli tomu ze mam rozhadzany cyklus.... :(

mummy01
7. jún 2012

@milagrosss20 no priznam sa trocha sa v tom nevyznam....dala ti tie lieky preto ze nemozes otehotniet alebo preto ze mas nejaku poruchu stit.zlazy...davat taketo lieky na mesiac je blbost,lebo nez sa ustali hladina hormonov a nastavi spravna davka tak to trva dlhsie.Ak tomu spravne chapem predpisala ti hormony stit.zlazy a nemas pritom ochorenie stit.zlazy a potom ti predpise lieky na cukrovku a pritom nemas cukrovku?no neviem,nikdy som o takomto postupe nepocula....

hirjak
8. jún 2012

téma bola uzamknutá z dôvodu duplicity