Euthyrox. Nebol problém pri otehotnení?

hanculka
2. jan 2010

Ajojte, chcem sa spýtať berie niekto tieto tabletky? nebol problem s otehotnením? ďakujem

lussy007
5. jún 2013

Ahojte... chcela som sa spýtať ktoré užívate Euthyrox akú antikoncepciu Vám odporučili? Ja som brala už dva druhy a priberala som. Keď sa narodí malý chcela by som brať len by som už viac nechcela priberať. ďakujem 🙂

mirus_123
14. okt 2013

Ahojte chcem sa spytať ako Vám upravili dávku liekov na stitnu zlazu podarilo sa vám otehotniet? Ja teraz beriem euthyrox 50 ale pondelok stredu a piatok mam 75. otehotniet sa mi nedari rok ☹ podarilo sa to niektorej z vás pri podobných problémoch?

asismoni
14. okt 2013

@mirus_123 Ahoj, pred otehotnením som brala 150 po operácii štítnej žľazy. Mám dvoch krásnych zdravých synov. Vtedy by ma ani nenapadlo sa zamýšľať nad tým, že by to na otehotnenie mohlo mať nejaký vplyv. Medzi prvým a druhým bol problém, nedarilo sa otehotnieť (7 rokov rozdiel), prestala som dúfať, ale nakoniec to vyšlo a to som v živote nebrala antikoncepciu. Teraz beriem 125, ale to všetko závisí od váhy a výsledkov krvi. Držím palce. Monika.

mirus_123
14. okt 2013

@asismoni ahoj, ja mam tiez z gynekologického hladiska v poriadku snazime sa a nedari sa vobec, teraz mi endokrynologicka zvysila davku tak dufam ze to nejako pomoze zacala som sa zdravsie stravovat drzim aj dietu aby som zhodila nejake to kg tak dúfam ze uz sa aj na nas usmeje stastie 🙂 ....Ďakujem

chokma
14. okt 2013

Euthyrox beriem uz hadam 8 rokov. Nejde o liek v pravom zmysle, lebo nelieci, ale ide o doplnok. Kedze nasa stitna nie je schopna vyprodukovat dostatok hormonu tyroxin, treba ho telu dodat, lebo bez neho sme unavene, malatne. Unava bol moj problem, ktory ma priviedol az k endokrinologovi. S otehotnenim problem nebol. 🙂 Brala som kombinovane 50 a 75, teraz mam 100, aby bolo aj pre malinke dost. Dozivotne je to asi u vsetkych, moze sa pohybovat len davka.

ria85
24. jan 2014

Ahojte.Potrebujem radu!!! Liecim sa na hypotireozu uz 1,5 roka,pretoze som potratila. Teraz som znova tehu,ale endokrinolog mi nespravil kontrolne vysledky v tehu,ci nepotrebujem upravit davku.Povedal,ze mam nadalej brat Euthyrox 25. Gynekolog mi vsak povedal,ze hormony nemam v poriadku a mala by som byt uz v 7t a nevidno cinnost srdca.Nasadil mi duphaston 3xdenne 2tab. Neviem co mam robit.Ako donutim endokrinologa,aby mi spravil vysledky v tehu.Tesne pred otehotnenim.som bola na kontrolu a vysledky boli v poriadku.Som zufala,mam strach,ze znova potratim.

brunetkam
27. jan 2014

Ahojte, ja uzivam Euthyrox už asi 12 rokov, teraz uzivam 125mg, 5 rokov som vydatá na začiatku sme chceli bábätko ale nedarilo sa nejak som si neuvedomila že to môže byt stitnou zlatou. Ale je pravda že sme sa nejak extra neusilovali o to aby som otehotnela. Viete len tak kedy náš napadlo (mladý a hlúpy) :( Po čase mi začal rapľovať menzes, ktory som nemala až taký presny nikdy, ale nedostala som aj mesiac žiadny tak dva krát som bola na vyvolavacke a potom som presla na antikoncepciu ktorú som uzivala si 2 roky a vysadila som ju (sama) a teraz je 3 mesiac čo ju neberiem. Tak tento mesiac sa pokúšame otehotnieť, tak uvidíme ako to bude s nami.

imusko
29. sep 2014

Ahojte aj ja mam problém s otehotnenenim uzivam euthyrox 50 mam zniženu funkciu STZ a este som nedostala svoje dni tak neviem ci to je od liekov ma stim niekto skusenosti ?

kristinabianka
10. nov 2015

Ahojte chcela by som sa spytat,berem Euthyrox 25 od septembra a uz 3mesiac mi prisla menzes na cca 22 DC
Ma to s tym nieco spolocne?

Dakujem za odpoved

Pekny den

rokinecka
15. dec 2016

Ahojte baby aj ja uzivam Euthyrox25mg lebo sa snazime o babenko,,a od tej doby co uzivam mi meska menzes ,najprv 21 dni a teraz !i to meska 27dnj.Uz som sa tesila ze bude babo ,no testy su negativne.Mate podobnu skusenost