Vypadávanie vlasov. Čo mi pomôže?

veronicka612016
11. dec 2017

ahoj, zdravím, viem, že to sem asi nepatrí, ale chcem sa spýtať, čo pomáha na vypadávanie vlasov??

libawet
11. dec 2017

@veronicka612016 no, za vypadávaním vlasov môže byť hocičo, aj nejaká choroba. Ak Ti vypadáva cca 100 vlasov denne, to je ešte v norme, ak je to už oveľa viac, tak môže ísť aj o chorobu alebo Ti chýbajú nejaké minerály, vitamíny, možno si v strese, ten tiež veľmi vplýva na vypadávanie a aj kvalitu vlasov. Zvýš prísun zinku, vitamínu C, záleží aj od stravy, akú ješ a čo ješ. Zvýšenie vypadávania vlasov napr. zaznamenávam aj po prefarbení si vlasov, farba, kt. obalí vlas, ho zaťaží a ten potom ľahšie vypadne.

terezka1947
11. dec 2017

@libawet niečo na tom bude,lebo mne napr.vypadavaju dosť vlásy odkedy farbim...a farbiť musím,hoci sa snažím cca raz za dva mesiace,lebo šediny pribúdajú a tiež neviem,čo s tym

nufiatko
11. dec 2017

@veronicka612016 Chininova voda od znacky Milva , mne po nej narastli novr vlasy a maju aj sampony .

veronicka612016
autor
11. dec 2017

@nufiatko ďakujem za radu 🙂

jozke
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pokojvdusi9
11. dec 2017

Ako viem tak v jeseni a v zime vypadavaju vlasy vo vacsom mnozstve.Je pravda ze niekedy chybaju aj mineraly atd.Mne hodne pomohol Revitalon a stary dobry zihlavovy sampon Dixi ako aj ich vlasova voda.

libawet
12. dec 2017

@terezka1947 no, ja som vydržala asi pol roka si vlasy nefarbiť ( a snažím sa naozaj používať kvalitné farby, no lenže v každej je peroxid vodíka, ak chceme, aby farba aj nejaký ten čas vydržala ) a už šedivé boli dosť, no zároveň som zistila, že boli akoby kvalitnejšie a takmer mi nevypadávali. Aj som rozmýšľala ich tak nechať, lebo sa mi lepšie česali a upravovali do účesu, že teda budem šedivá, no a čo? Veď aj to je farba🙂 Kolegyňa to tu tak urobila, zvolila k tým šedinám aj celkom fajn zostrih a makeup, oblečenie, normálne jej to pristane, tak to zvažujem aj ja....

terezka1947
12. dec 2017

@libawet no,sú typy,ktoré.sediva pristane,ja bohužiaľ nie....ale keby som mala cca 50,možno by som aj nechala...lenže ešte nechcem,vyzerá to veľmi neupravené...farbili mi vlasy v Loreal...spálili....potom v menej známe,vraj nejaká Talianska farba,celkom ok ale ozaj dlho nevydržala....teraz som mala za 2x korela bez amoniaku z drogerky,nie je zle,ale tu umelú vôňu vlasov,brrrr....no snažím sa ozaj farbiť keď je to už nevyhnutné....lebo napr.hena u mňa je úplne krok vedľa.

terezka1947
12. dec 2017

Ale inak,mne sa veľmi páčia cca 50r.damy,pekný strih,sivé vlasy....pekne upravené....určite to aj ja takto nechám.

lapersefona
12. dec 2017

Forcapil tablety + šampón. Kúp si radšej cez internet - je to lacnejšie 🙂

libawet
12. dec 2017

@terezka1947 no ja sa farbím sama, kaderníctva už nie, vždy som mala problém.

aida4
Odpoveď bola odstránená
Zobraz