Bílá plomba - kolik stojí?

nikinu
28. říj 2018

Ahojte holky a maminky.chtela bych se zeptat kolik jste platili u zubaře za bílou plombu?po mě paní zubařka chce 1300,- za jednu což mě přijde docela dost😲

kocvarovas
28. říj 2018

@nikinu V týdnu jsme řešily s kolegyní. Já platila na stoličku u zubaře 650 Kč a ona u své zubařky 1800 Kč..

tulikiss
28. říj 2018

@nikinu zalezi na velikosti kazu v rozmezi 1200-3600,-

fifina86
28. říj 2018

To nejde rict, mela jsem plombu za 1300 jako za 2500 Kc. Zalezi na rozsahu kazu a pouzitem materialu.

suzanna123
28. říj 2018

U mé zubařky 1300 naprostý standard - nepamatuji se, že bych za plombu platila míň

pafca4
28. říj 2018

já platím cca 1200, moje ségra třeba u předních zubů nic ... a v těhotenství a při kojení ani u zadních 😲

fifina86
28. říj 2018

@pafca4 jenze zadarmo jsou uplne ty nejobyc (v tehotenstvi) ... ty vyssi castky jsou za fotokompozitni plomby.

klea81
28. říj 2018

Tak to je mega zdražení, před 7 lety jsem platila 600.

anita003
28. říj 2018

Platím podle množství, za přední jsem posledně dala cca 500,-.. Na stoličky mi to nechtěl dát vůbec (že to prý nedrží) a amalgam prý v určitých měsících těhotenství (nebo možná vůbec) dát nemůže - ale to jsem odbočila.. . Každopádně pokud to byl velký kaz, tak by se foťák vysoko mohlo vyšplhat...

klea81
28. říj 2018

@anita003 na stolickach mi bílá plomba drží 10 možná i 15 let 😉

janickazabicka
28. říj 2018

Já jsem z kolina holky a posledně mi zubařka dělala 7 a platila jsem 700 kc. Za fotokompozitní 😊 ale vím že soukromnici si říkají právě více.

cejina
28. říj 2018

Zalezi na velikosti kazu, na pouzitem materialu, zda doktor pouziva koferdam, ale i na lokalite, jina cena je v Praze, jina v Horni dolni.. Ja platila 1700,- a to chodim ke kamaradce 😉

martina1317
28. říj 2018

Byli jsme ted v tydnu u zubarky s manzelem, kazdy jeden kaz, on 1cka vpredu, ja stolicka a kazdy jsme platili 800,- (celkem 1600,-)

fifina86
29. říj 2018

@janickazabicka taky chodim do Kolina a ceny viz. vyse 😂

lalusheee
29. říj 2018

@nikinu tak podívej. Řeknu to takhle. Kolik platíš za kadeřnici? Nebo kosmetičku? Atd..
Bílá výplň je nadstandart a 1300 je normální cena. Jsou kliniky kde zaplatíš i 2500. Takže pokud se ti to zdá moc tak pojišťovna hradí amalgam.

nicol22
29. říj 2018

V naší ordinaci stojí bílá plomba 1000,- až 1500,-, záleží na velikosti.

balogis
29. říj 2018

Ahoj ,dost peněz to rozhodně je ,ale za bílou plombu je to normální,samozřejmě záleží na velikosti kazu.Ja žiju v Praze a myslím,ze moje zubarka to má podobně,a to má normálně smlouvu s pojistovnama,žádný soukromník.Ja mam prý malou kazivost zubů,takze me moc nestojí,ale jednou za rok si u ní zaplatím celkové čištění atd.Moje děti mají soukromou zubarku,kde za dočasnou plombu chce paní dr 500.Ale jak píše výše lalusheee je to investice,které asi není třeba litovat,to ze jsou zuby v dnešní době drahá věc je všeobecně známo,pár mých známých,kteří měli odjakživa s chrupem problémy v podstatě nosí v puse desetitisíce.

leniczka23
29. říj 2018

@nikinu krasna cena bych rekla..ja platim od 1500-3200 zalezi na velikosti. Za jednu navstevu plneni kanalku a dve bile.plomby jsem tam.nechala 7000kc. Je to tak ze 90% tech zubaru kde se neplati stoji za hovno a jejich pece je strasne odflakla..protoze to, co je hrazene ze zdravotniho pojisteni nemuze pokryt to co ten zubar pouzije, vykona..

cejina
29. říj 2018

@leniczka23 o, ty jsi osvicena zena 🙂 to slysim snad poprve, ze by nekdo byl srozumen s cenou a nehanil zlodeje zubare. Mas naprostou pravdu, radne zaplaceny amalgam od pojistovny by mel byt za 5 min hotovy, tzn. vyvrtat, vyplnit, s pripadnou injekci, hmm, super prace. Fakt si uvedomte, jak pise @lalusheee ze za kadernika, nehty, rasy.. date 500 a vice a jste "krasna" mesic, tak proc ne za bilou vypln co vydrzi roky?

lentilka2013
Autor odpověď smazal
Zobraz
klea81
29. říj 2018

@janickazabicka 7 kazu? To je solidní výkon ☹️

klea81
29. říj 2018

To jsou pálky, jsem ráda, že po změně stravy se nám už zuby nekazí, ušetříme jako rodina desetitisíce 😲

janickazabicka
29. říj 2018

@klea81 bože ne 7 kazu 😂😂 ale 7 jako zub 😂😂😂 Ježíšku ještě to tak 😂😂

lalusheee
29. říj 2018

@cejina ano přesně tak. Když chcete bílou tak si Zaplaťte. Pracuji v zubní ordinaci takže vím jak to chodí a za kvali se platí. Materiál není zadarmo a provoz ordinace taky ne. A navíc když nad vyplní strávíte hodinu tak co..

astyna88
29. říj 2018

Tak já mám v hubě asi můj plat za pár zubů - byla jsem teda u soukromníka. Pak jsem přešla ke "státnímu" a ten se ptal, kdo mi dělal zuby, že tak výbornou práci dlouho neviděl. Zachránili mi dva zuby, ale teda za jeden jsem dala asi 3000 Kč...ale co, jsou to zuby, nekouřím, nepiju, na výlety taky nejezdím :D

astyna88
29. říj 2018

@klea81

taky jsem si myslela, že mám zdravé zuby, než jsem si nechala udělat rentgen a zjistila jsem, že mám všude mezizubní kazy. Ty bohužel vidět nejsou.

tulikiss
29. říj 2018

@klea81 ono k tomu muzes prijit jak slepej k houslim.... me stara zubarka sice delala plomby zadarmo , ale kdyz sem presla jinam a udelali mi rentgen tak zjistili, ze pod vsema plombama mam kazy ☹ Takze za posledni dva roky 8 zubu opravit a uz tam zustalo skoro 20 000.

fifina86
29. říj 2018

@tulikiss mam stejnou zkusenost, prechod od puvodniho zubare, ktety rtg nedelal k novemu stal 25000Kc. Ale jsem u nej spokojena, ma skvele vybavenou ordinaci, je peclivy, jen ty objednaci lhuty jsou trochu delsi.

tulikiss
29. říj 2018

@fifina86 ale aspon ma clovek jistotu ze to dela poradne.
joo dve tehotenstvi pri kterych clovek klidne i 9x denne ,6 mesicu zvraci, da zubum poradne zabrat.

fifina86
29. říj 2018

@tulikiss tak to je mela pred tehotenstvim. Ted mam prumerne jednu opravu za rok. Bohuzel i pres sebelepsi hygienu genetiku nepremuzu. Ale zase on vi, jake mam problemy, takze rtg mam kazdy rok, aby to pohlidal.
Ale teda s tim zvracenim te fakt lituju :(

blahova_andrea
29. říj 2018

já teď naposledy 1200,-