Aký kočík pre 19-mesačného a novorodenca, keď máme úzky výťah?

Zodpovedané
14. jan 2024

Ahoj,

mám syna, ktorý bude mať 19 mesiacov v čase, keď sa narodí ďalší syn. Bývame v bytovom dome na 7. poschodí a výťah je starší. Je úzky a malý. Teraz sa tam akurát na tesno napracem s našim kočíkom. Vzhľadom na to súrodenecké kočíky vedľa seba môžem vylúčiť. Tie, kde jedno z deti má byť vlastne ako keby v podvozku, tak to sa mi dosť nepáči. Je mi ľúto dieťaťa, ktoré by tam malo sedieť.

Existuje nejaká iná varianta kočíkov?

Aj keby nejaký ľahký, ktorý je vedľa seba, že by som sa s dvoma deťmi a poskladaným kočíkom zmestila do toho výťahu a dostala sa dole?

Ďakujem

Ahoj,

pozri si kočík Cybex Gazelle S. Je to elegantný športový kočík s moderným dizajnom, ktorý rastie spolu s rodinou. Využiť ho môžeš nielen ako športový kočík pre jedno dieťa, ale aj pre dvojčatá či vekovo blízkych súrodencov. Vďaka odolným kolesám s odpružením a kvalitnej konštrukcii zvládne aj nerovnejšie cesty dediny či ľahký terén. Športové sedenie je dostatočne priestranné s možnosťou nastavenia do úplne rovného ľahu. Teleskopickú rukoväť je možné nastaviť až do výšky 110 cm a prispôsobiť ju tak svojej postave, čím sa zabezpečí pohodlné ovládanie.

Spomeniem Ti aj jeden neskutočný hybridný kočík, ktorý by Ti mohol vyhovať. Dokonca by si z neho mala časom iba jeden kočík. Je to model Bumprider Connect. Podrobné info o ňom nájdeš v tejto mojej nedávnej odpovedi. Pripínam ju sem, aby som sa neopakovala:

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu a kocikopediu. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally