Aký je rozdiel medzi Bumprider Connect 2 a Bumprider Connect 3?

Zodpovedané
4. nov 2023

Ahoj,

chcela by som sa ta spýtať na rozdiel medzi Bumprider Connect 2 a Bumprider Connect 3.

Vieš mi popísať za a proti týchto kočíkov?

Ďakujem

Ahoj,

kočík Bumprider Connect som podrobne opisovala v tejto mojej zodpovedanej odpovedi, ktorú Ti sem pripínam:

Čísla za názvom (2 a 3) označujú skôr ročníky nových farieb poťahov sedadiel a vaničiek. Kočík sa nezmenil ako po technickej stránke, tak funkčnými vlastnosťami od roku 2019. Už vtedy vyšiel na trh ako revolučná novinka! A stále je to revolučný, inovatívny a jedinečný typ kočíka. Vďaka magnetom zabudovaným priamo v konštrukcií kočíka, dáva rodičom možnosť prepojiť dva individuálne kočíky iba pomocou priblíženia jedného k druhému.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally