Aký športový kočík pre chudučkú 2,5-ročnú dcérku?

Zodpovedané
14. jan 2024

Ahoj,

hľadám športový kočík, ktorý je:

  • odpružený aspoň čiastočne,
  • má polohovatelnú opierku nôh, aby sa mladej nehompáľali nohy vo vzduchu,
  • nosnosť pre "špagetu" asi do 15 kg stačí,
  • aby bol pohodlný na spánok do cca 100 cm,
  • prijateľná cena, aj tu z bazáru do 100 EUR.

Vieš mi poradiť?

Ďakujem

Ahoj,

pozri si model ABC Design Okini. Má výšku chrbtovej opierky 51 cm, možnosť sklopenia chrbtovej opierky do skoro úplného ľahu. Vyššia 22 kg nosnosť športového sedadla je výhodou, napríklad pri prípadnom predaji po ukončení kočíkovacieho obdobia. Oceníš aj mimoriadne priestranný nákupný košík a rýchle zloženie jednou rukou do kompaktných rozmerov.

Na čo si dať pozor pred kúpou kočíka z bazára?" Aj na túto tému sme natočili video, ktoré Ti sem pripínam.

Podobnými modelmi sú Mamas&Papas Armadillo XT, Baby Monsters Alaska alebo Carrello Bravo Plus. Ten je novinkou, ktorá je cenovo dostupná. Je to skvelý model do mesta a aj na výlety. Kolesá sú kvalitne odpružené a zvládajú dedinský terén. Zároveň je skladným typom mestského, športového, pokračovacieho kočíka.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu a kocikopediu. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally