Aký súrodenecký kočík pre novorodenca a 1,5 ročnú dcéru?

Zodpovedané
25. nov 2021

Ahoj,

chcela by som sa poradiť ohľadom súrodeneckého kočíka pre novorodenca a dcéru, ktorá bude mať 1,5 roka. Niečo skladné do kufra, terén iba na roviny do mesta.

Ďakujem

Ahoj,

dnes som už na podobnú otázku riešila odpoveď a myslím si, že tieto modely sa skvele hodia aj pre teba.

Ja osobne som tento problém riešila s kamarátkou a poviem ti, že som jej odporučila praktický kočík pre jedno alebo dve deti.

Model Bugaboo Donkey je veľmi praktický kočík, čo sa priestoru týka. A to aj vtedy, keď je rozložený aj zložený. Pripneš naň v oboch smeroch športovú časť a aj hlbokú vaničku. Nakombinuješ ho ako potrebuješ. Keď bude 2,5 ročné dieťa väčšie, tak dokúpiš skejt a máš praktický kočík do mesta. Dokážeš na ňom regulovať šírku kočíka po odobratí jednej sedačky a jej nahradením tzv. úložným boxom. Skutočne praktický kočík.

Bugaboo Donkey

Ak zvolíš najnovší model Bugaboo Donkey 3, tak ten má vylepšené - odľahčené a lepšie ovládateľné kolesá. Tie robia vynovený Bugaboo Donkey 3 o skoro pol kilogram ľahší než prechádzajúca verzia. Ďalšou zo zmien je aj nový dizajn predĺženej striešky. Nová verzia je vybavená dvomi XL vetracími náhľadovými okienkami. Redizajnom prešiel aj bočný, pripojiteľný nákupný košík (taška). Je vybavený väčším a po novom zazipsovateľným vreckom na jeho uzatvorenie. A aj po uzatvorení naň môžeš položiť ďalšie (ľahké) veci. Z detailov je dobré spomenúť aj vymeniteľné koženkové poťahy rúčky.

Bugaboo Donkey 3

Alebo zvolíš starší model z bazáru Bugaboo Donkey 2. Ani pri jednom z nich neurobíš zlé rozhodnutie. Aj nový a aj starší model sú veľmi praktické a kvalitné.

Bugaboo Donkey 2

Ak ťa Bugaboo neoslovilo, skús si pozrieť aj praktický a variabilný Quinny Hubb Duo. V prípade, že už dve miesta potrebovať nebudeš, môžeš Hubb využívať aj v jednomiestnej verzii. V nej sa športiak dá nakliknúť do jednej z troch pozícií - stredu, prednej časti či zadnej časti konštrukcie (podľa toho, kde ti to práve najviac vyhovuje a v akom smere plánuješ voziť dieťatko). Možno ho polohovať celkovým naklonením až do ľahu spolu s možnosťou individuálne prispôsobiť opierku nôh. Samozrejmosťou je aj množstvo ďalšieho dokúpiteľného príslušenstva.

Quinny Hubb Duo

Držím ti palce. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, login kočikopédie a môj login lulu_originally (pridaj k obľúbeným), aby si neprišla o žiadne novinky a inšpirácie 😉.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally