Existuje cestovný kočík, ktorý ide do úplného ľahu?

Zodpovedané
24. jan 2024

Ahoj,

zvažujem kúpu cestovného kočíka, možno ešte aj golfového. Tam však viem, že je rukoväť iná. Viac by sa mi hodila rukoväť typu cestovného kočíka. Mám dobrý športový kočík Britax Smile III, len je veľmi ťažký.

Potrebovala by som niečo ľahké, zaberajúce málo miesta, ľahko zložiteľné, s nafukovacími kolesami do terénu, odpružený, aby dieťa v ňom vedelo dobre spať.

Existuje cestovný kočík, ktorý ide do úplného ľahu?

Pre dieťa jeden a pol roka a viac.

Vieš mi poradiť?

Ďakujem

Ahoj,

nedávno som v poradni hodnotila športový kočík Babystyle Oyster Zero Gravity. Tento model je veľmi skvelo riešený a ponúka riešenie aj Tvojej situácie. Aby som sa neopakovala, tak Ti sem moju odpoveď pripínam:

Z klasických cestovných kočíkov si určite pozri hybridný model s plnenými nafukovacími kolesami Espiro Fuel. Je to typ kočíka s jednoručným zložením do veľkosti príručnej batožiny. Je vhodný na cestovanie, na časté presuny autom, na výlety a do mesta. Po zložení nie je potrebné ani hľadať miesto, kam kočík oprieš, pretože stojí sám. To šetrí miesto pri uskladnení. Nízka váha a výborná manipulovateľnosť umožňujú jeho jednoručné ovládanie. Športové sedadlo je priestranné s možnosťou nastavenia do skoro úplne rovného ľahu s malým sklonom.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu a kocikopediu. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally