Je adaptér na autosedačku Cybex Z-Isize ku kočíku Kinderkraft Everyday?

Zodpovedané
1. aug 2023

Ahoj,

ďakujem za tvoju odpoveď na otázku: https://www.modrykonik.sk/ask-an-expert/kocikov...

Ako som spomínala, máme kočík Kinderkraft Everyday, zabudla som uviesť model vajíčka, je to Cybex Z i-Size. Originálny adaptér ku kočíku nemám.

Existuje nejaký vhodný adaptér?

Ďakujem

Ahoj,

nedávno som na veľmi podobnú otázku odpovedala, tak Ti ju sem pripínam:

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally