Sú dostupné adaptéry na kočík Kinderkraft a Cybex vajíčko?

Zodpovedané
22. júl 2023

Ahoj,

kúpili sme kočik Kinderkraft Everyday. Vajíčko do auta by som chcela Cybex Q - polohovateľné.

Existujú adaptéry, aby som mohla na konštrukciu kočíka dať vajíčko?

Ďakujem

Ahoj,

nedávno som na podobnú otázku odpovedala:

Originálne univerzálne adaptéry ku kočíku Kinderkraft Everyday, pre spojenie s viacerými autosedačkami známych značiek, sa zakupujú spolu s kočíkom. Tvoria súčasť základného príslušenstva, ktoré ku kočíku dostávaš.

Samostatné adaptéry sa nedajú zakúpiť. Skús napísať výrobcovi alebo rieš kúpu cez e-shop, ktorý ponúka zároveň aj servis kočíkov značky Kinderkraft.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally