Kde zoženiem adaptér na autosedačku ku kočíku Kinderkraft Everyday?

Zodpovedané
17. júl 2023

Ahoj,

chcem sa poradiť ohľadom adaptérov.

Kde zoženiem adaptér na autosedačku ku kočíku Kinderkraft Everyday?

Pasuje aj iný adaptér okrem originálu?

Ďakujem

Ahoj,

adaptéry na autosedačku - tzv. vajíčko dostaneš ku kočíku Kinderkraft Everyday v základnej výbave.

Tieto pasujú na spojenie s vlastou autosedačkou. Napríklad Kinderkraft Mink.

Na spojenie kočíka s autosedačkou inej známej značky - napríklad Cybex, Maxi-Cosi, Joie, BeSafe, Kiddy, potrebuješ príslušné adaptéry.

Keďže neuvádzaš o aký typ či model autosedačky sa jedná, tak Ti neviem jednoznačne odpovedať.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally