Je kočík Moon ReSea S Edition + dobrá voľba?

Zodpovedané
18. nov 2022

Ahoj,

zvažujem kúpu Moon ReSea S Edition +. Mám výšku 180 cm a bývame v meste, kde máme aj námestie trošku terénovité. Dizajnovo sa mi veľmi páči, ale bojim sa športovej časti.

Nie je veľmi nízko?

Zmestí sa pod striešku aj väčšie bábätko?

Ďakujem

Ahoj,

Moon ReSea S Edition + je novinkou pre rok 2023. Je to 11,8 kg vážiaci kočík, ktorý je určený na dedinu. Má na to prispôsobené odpruženie a nafukovacie pneumatiky. Ďalej má teleskopicky nastaviteľnú rodičovskú rukoväť vo výške od 91,5 do 106 cm, čo môže byť pre 180 cm vysokých rodičov nedostačujúce. Je to vynikajúci kočík, ktorý je plný vychytávok a dieťaťu zabezpečuje komfort. Ale myslím si, že Tvoje obavy sú na mieste. Je pre Teba skutočne nízky a po čase by Ti to nemuselo vyhovovať. Nedaj sa ani pomýliť hlbokou vaničkou, ktorá je umiestnená na konštrukcií vyššie vďaka adaptérom.

Ak sa Ti páčia kočíky značky Moon, tak si skôr pozri model určený pre vysokých rodičov. Je ním Moon Relaxx Edition, ktorý má podobné vlastnosti a funkcie ako Edition +. Avšak jeho nadstavby sú položené vyššie na konštrukcií, takže sa nebudeš musieť tak zohýbať. Má teleskopicky nastaviteľnú rodičovskú rukoväť vo výške od 98 do 111 cm, čo je pre Tvoju výšku to pravé. Jeho hlboká vanička je vybavená kvalitným matracom a má panoramatické a aj náhľadové okno.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally