Je Lionelo Amber správna voľba do mesta?

Zodpovedané
14. dec 2023

Ahoj,

hľadáme kočík do mesta. Ďalšie požiadavky:

  • mala by to byť 3-kombinácia,
  • suma do 500 EUR,
  • odpružený,
  • ľahko skladateľný.

Máme vyhliadnutý Lionelo Amber 3v1, ktorý sa nám páči aj dizajnovo.

Je to správna voľba?

Vieš poradiť aj iné kočíky?

Ďakujem

Ahoj,

kočík Lionelo Amber som nedávno v poradni porovnávala. Upozorňujem, že je to v porovnaní s inými modelmi s typom sedadla 2v, kočík s menšími vnútornými rozmermi.

Podobným modelom s priestrannejšou vaničkou a aj športovým sedadlom je Kinderkraft B-Tour.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally