Aké sú plusy a mínusy kočíka Lionelo Amber 3v1 a EasyGo Soul Air 3v1?

Zodpovedané
27. nov 2023

Ahoj,

rozhodujeme sa medzi kočíkmi Lionelo Amber 3v1 a EasyGo Soul Air 3v1. Nikde som nenašla recenzie. Cenovo sú rovnaké, len prvý má gélové kolesá, druhý nafukovacie.

Sú medzi nimi zásadné rozdiely?

Ktorý je lepší?

Aké sú ich plusy a mínusy?

Ďakujem

Ahoj,

na začiatku opravím mylnú informácie, pretože obidva kočíky majú nafukovacie kolesá.

Lionelo Amber je kočík so sedadlom typu 2v1. Hlboká vanička sa potiahnutím za pásy, ktoré sú umiestnené na spodnej časti vaničky zmení na športové sedadlo. Takéto kočíky sú cenovo dostupné, skladnejšie, ale zároveň mávajú nižšiu nosnosť na dieťa (15 kg). Set netvorí samostaná hlboká vanička a samostatné športové sedadlo. Je to jednoduchý a cenovo dostupný mestký typ kočíka, čomu zodpovedá aj jeho tvrdšie odpruženie a menší priemer kolies. Otočná rodičovská rukoväť je nastaviteľná vo výške od 80 do 107 cm, vyhovuje tak rôzne vysokým rodičom. Strieška má zabudované iba zakrývateľné ventilačné okienko a zboku je malé priezorové, zabezpečujú tak celkom dostatočnú ventiláciu. Športové sedadlo je priemerne priestranné, takže nevydrží do konca kočíkovacieho obdobia.

EasyGo Soul Air je plnohodný kočík, ktorý má každú nadstavbu zvlášť čiže pri uskladnení zaberie o čosi viac miesta. Inak je funkciami veľmi podobný Amber-u.

Podobné modely kočíkov s typom sedadla 2v1, ktoré sú priestrannejšie ako sú Kinderkraft B-Tour a iné, ktoré spomínam v nasledujúcej odpovedi. Pripnem Ti ju sem, aby som sa vyhla opakovaniu:

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally