Je možné zapnúť dieťa v športovom kočíku Zopa Quiq 2 len cez nožičky?

Zodpovedané
17. júl 2023

Ahoj,

mám kočík Zopa Quiq 2.

Je možné zapnúť dieťa v športovom kočíku Zopa Quiq 2 len cez nožičky?

Mám pocit, že to musí byť len spolu zapnuté tou magnetickou sponou.

Ďakujem

Ahoj,

bezpečnostné pásy v kočíku Zopa Quiq 2 je možné používať ako 5-bodové, resp. používať aj ako 3-bodové.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally