Je športová časť ABC Design Salsa 4 Air dostatočne veľká?

Zodpovedané
16. nov 2022

Ahoj,

páči sa mi kočík Abc Design Salsa 4 Air.

Aké máš skúsenosti so športovou časťou tohto kočíka?

Kupujem ho z druhej ruky vo veľmi dobrom stave. Dcérka má 17 mesiacov a chcela by som kočík, ktorý je vhodný do terénu, nevŕzga, nehrká a zároveň vydrží do konca kočíkovania.

Je mnou vybratý kočík naozaj kvalitný?

Zmestí sa do športovej časti dieťa aj s fusakom?

Ďakujem

Ahoj,

sedadlo kočíka ABC Design Salsa 4 Air patrí k tým priestrannejším. Avšak je to celkom ťažký 14,5 kg vážiaci kočík, ktorý je vhodný pre vyšších rodičov.

  • Dĺžka (výška) chrbtovej opierky je 51 cm.
  • Šírka x hĺbka sedacej plochy je 30 × 20 cm.
  • Celková dĺžka ložnej plochy športového sedadla je 98 cm.

Osobne by som ho pri 17-mesačnom dieťati už nekupovala a obzerala sa skôr iným smerom. Ak chceš niečo do terénu, čo má zároveň vydržať do konca kočíkovacieho obdobia, tak si pozri napríklad Baby Jogger City Mini GT2. Resp. o čosi menší Thule Spring, ktorý je veľmi skladný.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally