Je lepší kočík Kinderkraft Grande LX alebo Hauck?

Zodpovedané
1. feb 2022

Ahoj,

zvažujeme kupu kočíka do auta.

Páči sa nám Kinderkraft Grande LX alebo Hauck.

Ktorý je lepší?

Aké sú medzi nimi rozdiely?

Ďakujem

Ahoj,

ak mám vybrať spomedzi medzi kočíkmi Kinderkraft Grande LX a Hauck Rapid 4R Plus. Tak určite Hauck, pre jednoznačne lepšie hodnotenia mamičiek. Kvalitnejšie prevedenie konštrukcie, látok, odpruženia a použitého materiálu kolies. Má dostatočne dlhú striešku, pohodlie na spánok zabezpečuje chrbtová opierka, ktorá sa dá sklopiť do úplného ľahu. Je mäkký, pohodlný a váha kočíka je cca 10 kg.

Hauck Rapid 4R Plus

Ak Kinderkraft tak model Kinderkraft Vesto. Ten je vytvorený pre rodičov, ktorí milujú spoločné prechádzky so svojím dieťaťom. Umožňuje nastavenie opierky chrbta do roviny. Vďaka možnosti otočného sedadla, sa výborne hodí aj pre deti, ktoré chcú počas prechádzok udržiavať očný kontakt so svojimi rodičmi. Výborne sa osvedčil či na mestských chodníkoch, tak aj na hrboľatých cestičkách mimo mesta. Ľahko a rýchlo sa skladá jednou rukou spolu so sedadlom. Kočík je tiež vybavený systémom AUTO LOCK, ktorý zabraňuje náhodnému rozloženiu kočíka počas jeho prenášania alebo prepravy. Celá konštrukcia je okrem toho odolná. Výhodou sú dobre odpružené bezúdržbové penové kolesá, ktoré sú otočné. Široká strieška je vyrobená z nepremokavej textílie, a s filtrom UPF 50+. Tá chráni dieťa pred dažďom, horúcim slnkom a studeným vetrom. Je možné ju ľahko predĺžiť - látková časť je pripravená na rozloženie po otvorení zipsu, pod druhým zipsom je skrytá vetracia sieťka. Kočík má tiež nastaviteľné 5 bodové popruhy a madlo, odopínateľné z každej strany, Dodáva sa s príslušenstvom, ako je držiak na pohár, pláštenka a nánožník. Jeho cena u predajcov tu na MK za nový je 183 eur.

Kinderkraft Vesto

Držím ti palce. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, login kocikopedie a môj login lulu_originally (pridaj k obľúbeným), aby si neprišla o žiadne novinky a inšpirácie 😉.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally