Ktorá trojkombinácia je vhodná pre novorodenca narodeného koncom mája?

Zodpovedané
3. dec 2022

Ahoj,

hľadáme kočík pre bábätko, ktoré sa naordí na prelome mája/júna.

Chceli by sme pokryť tieto požiadavky:

  • cena do 500 eur,
  • trojkombinácia,
  • vhodný na časté cestovanie autom,
  • aby sa hlboká vanička dala prerobiť do športovej časti,
  • aby zvládol chodníky na dedine,
  • farba ideálne tmavá.

Existuje taký kočík?

Ďakujem

Ahoj,

najpopulárnejším a najobľúbenejším kočíkom s typom sedadla 2v1 je model Petite&Mars Grand II.

Je to cenovo dostupný kočík pre nenáročných rodičov, ktorí potrebujú skladný a šikovný kočík. Má typ sedadla 2v1. To znamená, že jeho hlboká nadstavba sa potiahnutím za pásy zmení na športové sedadlo. Takéto kočíky bývajú priestorovo menšie, no sú medzi nimi aj terénne výnimky. Napr. TFK Mono2.

Grand II je vďaka kombinácií tvrdšieho odpruženia a materiálu kolies určený do mesta alebo na rovnejší terén dediny.

Podobné modely kočíkov som uviedla v mojej nedávno zodpovedanej otázke, preto Ti ju sem pripínam pre inšpiráciu:

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally