Moon Resea + 2024 verzus Moon Clicc 2023. Ktorý z nich odporúčaš?

Zodpovedané
3. jan 2024

Ahoj,

bábätko sa nám narodí vo februári a zapáčili sa nám kočíky od značky Moon. Bývame v meste, ale chceme občas vyraziť aj na prechádzku do ľahšieho terénu. Chceme od kočíka rozumný pomer kvality a ceny.

Aké sú rozdiely medzi kočíkmi Moon Resea+ a Moon Clicc? Je tam veľký rozdiel v cene (vzhľadom na to, že Clicc má v cene veľkú výbavu a Resea nemá žiadnu).

Je teda Clicc menej kvalitný?

Našla som rozdiel v tom, že Moon Resea+ má priehľadové okienko vo vaničke a nafukovacie kolieska. Clicc má zase nižšiu hmotnosť.

O niečo viac sa nám páči Resea+, ale tá cena u Clicc je lákavá.

Aký by si nám skôr odporučila?

Ďakujem.

Ahoj,

rozdiel je hlavne v dizajne, použiteľnosti modelov pre rôzne terény a v niektorých funkciách tak ako aj Tebou spomínané okienko na hlbokej vaničke.

Moon Clicc je určený pre rodičov, ktorí sa pohybujú po rovnejšom mestskom povrchu. Nižšia váha a jednoduchá manipulácia mu umožňujú ovládanie jednou rukou. Zaujme jednoručným zložením spolu s nasadeným športovým sedadlom na konštrukciu v akomkoľvek smere. Rukoväť je možné nastaviť do výšky 107 cm, preto je vhodný pre stredne vysokých až vyšších rodičov.

Moon Resea+ je určený pre rodičov, ktorí sa pohybujú po nerovných cestách dediny. Okrem moderného vzhľadu a trendy farieb zaujme aj nižšou hmotnosťou a jednoručným kompaktným zložením aj so športovým sedadlom umiestneným na konštrukcii v akomkoľvek smere. Veľké nafukovacie kolesá s odpružením zaručujú dobré jazdné vlastnosti aj ľahkú manipuláciu jednou rukou. Chrbtová opierka má možnosť odvetrania a navyše sa dá výškovo nastaviť, plne sa tak prispôsobí dieťaťu. Rukoväť je možné nastaviť len do výšky 106 cm, preto je vhodná pre nižších až stredne vysokých rodičov.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu a kocikopediu. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally