Pri ktorej trojkombinácii sa športová časť dá zložiť s podvozkom?

Zodpovedané
8. sep 2022

Ahoj,

hľadám trojkombináciu kočíka. Podmienka je, aby sa športová časť dala zložiť s podvozkom.

Ktorý kočík to spĺňa?

Ďakujem

Ahoj,

je veľa kočíkov, ktoré spĺňajú požiadavku zloženia kočíka s podvozkom.

Napríklad v tomto roku (2022) prišli na trh tieto nasledovné modely kočíkov:

Ak Ti mám dobre poradiť, tak je dôležité uviesť tieto dôležité kritériá:

  • približná cena (najlepšie uviesť sumu do),
  • vek dieťaťa,
  • terén, v ktorom sa najčastejšie pohybuješ (závisia od toho vhodné kolesá a odpruženie),
  • typ kočíka (dvojkombi, cestovný, športový, atď.),
  • funkcie, ktoré uprednostňuješ (otočnosť sedadla, farba, teleskopická rukoväť, atď.),
  • váha kočíka (najlepšie uviesť číselnú hodnotu do),
  • výška rodičov,
  • ostatné maličkosti, ktoré by kočíku nemali chýbať, ale prežijete bez nich (nánožník, držiak na pohár, reflexné prvky, atď.).

Možno Ti dôležitosť správneho výberu objasní aj náš článok:

Alebo si pozri naše video: „Ako vybrať kočík?"

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally