Ktorý športový kočík sa dá zložiť v jednom kuse s podvozkom a je vhodný na dedinu a aj do mesta?

Zodpovedané
10. jan 2023

Ahoj,

hľadám kočík, ktorý by spĺňal všetky moje požiadavky:

  • športová časť sa dá s podvozkom zložiť v jednom kuse,
  • vhodný aj na dedinu s nerovným povrchom a aj do mesta,
  • možnosť pripojenia súrodeneckého podvozku so sedadlom (nemám záujem o univerzálne stupienky, mám s nimi zlú skúsenosť),
  • priestranná športová časť, bezproblémové sa zmestí fusak a väčšie dieťa,
  • skladný,
  • ľahko obladateľný,
  • pekný.

Mala som v pláne Thule Urban Glide 2, avšak v predajni mi prišiel veľmi dlhý a nie je k nemu univerzálny stupienok. S Cybexom nemám dobrú skúsenosť. Po synovi mám Moon Nuova 2019, celkom spokojnosť. Teda až na rozhegané kolieska a to, že sa skladá z 2 časti. Dcéra má teraz skoro 4 mesiace a už by som kúpila rovno len športový.

Vieš mi poradiť?

Ďakujem

Ahoj,

ak hľadáš niečo vlastnosťami podobné Thule Urban Glide 2, tak si pozri model Baby Jogger Summit X3. Nedávno som robila ich porovnanie, tak Ti ho sem pre inšpiráciu pripínam:

Ak si aktívny rodič a v nerovnejšom teréne tráviš veľa času, tak pouvažuj aj nad Baby Jogger City Elite 2 alebo Bumbleride Indie, ktorý je na našom trhu horšie zohnateľný. Má však úžasné jazdné vlastnosti a navyše je priestranný, ľahký a skladný zároveň.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally