Športiak na dedinské a lesné cesty, úplný ľah, nie ťažký + skladný domalého auta, nie plastové ani nafukovacie kolesá, aj bazár

Zodpovedané
31. aug 2020

Ahoj.

Rada si necham poradit vo vybere sportoveho kociara, kedze nemam ani potuchy, aky typ by bol najvhodnejsi. Pouzivat sa bude na dedine, po parkoch a lesnych cestach. Nemusi byt novy - kludne bazarovy. Ale tak teda aby sa dal dat do uplneho lahu, tak isto aj vylozit nohy do lahu, nemal by byt prilis tazky, aby bol skladny do maleho auta, dostatocne dlha strieska je plus, nemusi byt otocny, v strieske priezor by bol plus. Kolesa nie plastove a zasa nie nafukovacie.

Dakujem pekne

Ahoj,

nepíšeš veľmi informácie o cenovom strope (no hovoríš aj o bazárovom, tak predpokladám, že dôležitou bude aj nižšia cena). Plus sa trochu bojím toho, že píšeš o dedinských a lesných cestách, čo je v podstate pomerne ťažký terén - a k tomu má byť skladný do malého auta. Je to trochu ťažká kombinácia, lebo skladné plus terénne kočíky sú obvykle pomerne drahé a aj tam to je dosť o kompromise - plus je dobré mať ich v super stave. Hmmm.

Začnem takými lacnejšími, kde odporučím Lionelo Annet Tour - taký terénnejší, z tých lacnejších, plus kolesá sú gumové. Nie je ale najmenší, ale to vychádza z povahy kočíka a veľkosti kolies, striešky, koša, priestoru na sedenie, vyššej rukoväte…

Lionelo Annet Tour

Topkou by pravdupovediac bolo niečo ako Baby Jogger City Mini GT2 - ale to je drahý kočík, a neviem, či bazárový zoženieš.

Baby Jogger City Mini GT2

Jednotková verzia by absolútne postačila a splnila väčšinu. Akurát nožičky nemá polohovacie, ale to sa dá došiť, alebo to už predávajúce mamičky majú došité. A je to kvalitný, ako aj terénny, ako aj skladný model s veľa priestorom pre dieťa.

Baby Jogger City Mini GT

Z trošku iného súdka odporučím ešte aj TFK Dot 2 - myslím, že skladnosťou by mohol veľmi sadnúť, a je veľmi príjemne schopný.

TFK Dot 2

Za zmienku stojí aj Gesslein S4 (najpravdepodobnejšie bazárový).

Gesslein S4 Air+

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli