Aká je autosedačka Caretero Mokki 2019 SPS graphite?

Zodpovedané
21. jún 2020

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom sedačky CARETERO Mokki 2019 SPS graphite. Naše dieťa má 8 mesiacov, váži 10 kg a ešte nesedí.

https://m.heureka.sk/autosedacky/caretero-mokki...

Aký je Váš názor?

Ďakujem

Dobrý deň,

autosedačku Caretero Mokki neodporúčam z viacerých dôvodov:
1. Veľké váhové rozpätie.
2. Lacná poľská značka, ktorá okrem normových testov (ktoré sú nastavené veľmi nízko) nemá žiadne iné.
3. Protismer možný len do 13 kg, čo je málo.

Autosedačka Caretero Mokki

Autosedačka Caretero Mokki je otočná o 360 ° a je vyrobená pre váhovú kategóriu 0 - 36 kg. Ak je autosedačka pripevnená v smere jazdy Isofixom a pásom Top Tether, tak nie je možné ju otáčať o 360°.

Počkajte vo vajíčku, kým bude dieťatko samo sedieť (teda ak je to možné) a potom zvoľte nejakú rozumnú 0 - 18 kg autosedačku, kde bude ešte v protismere (tak dlho ako je to možné) a až potom otočte do smeru jazdy.

Pozrite tieto: Cybex Sirona M2 i-Size + základňa, Joie i-Spin Safe alebo Cybex Sirona S i-Size.

Autosedačka Cybex Sirona M2 i-Size

Autosedačka Cybex Sirona M2 i-Size spĺňa nové európske požiadavky a predpisy pre autosedačky ECE R-129. Dieťa je možné v nej prevážať v pozícii proti smeru jazdy od jeho narodenia až do 105 cm telesnej výšky (cca 4 roky).

Autosedačka Joie i-Spin Safe

Autosedačka Joie i-Spin Safe je protismerná varianta autosedačky i-Spin 360. Zachováva výhody tohto modelu, ale zároveň kladie ešte väčší dôraz na bezpečie dieťaťa.

Autosedačka Cybex Sirona S i-Size

Autosedačka Cybex Sirona S i-Size má jednou rukou ovládateľný inovatívny 360​​° otočný mechanizmus, ktorý poskytuje pohodlné nastupovanie a vystupovanie. Znižuje tak namáhanie chrbta rodičov.

Z lacnejších bez Isofixu Joie Stages alebo Joie Steadi.

Autosedačka Joie Stages

Autosedačka Joie Stages je veľmi flexibilná autosedačka od 0 do 25 kg. Výrobca pochádza z Anglicka. Sedačku môžete použiť proti smeru jazdy od 0 do 18 kg a v smere jazdy od 9 do 25 kg.
Je tu možnosť dokúpenia isofixovej základne. Autosedačka má špeciálne oceľové výstuže zabudované vnútri plastovej škrupiny pre väčšiu odolnosť.

Autosedačka Joie Steadi

  1 skúsenosť

Autosedačka Joie Steadi umožňuje voziť dieťa dlhšie proti smeru jazdy a zvyšuje jeho bezpečnosť v ranom veku. Patrí do skupiny 0 + / 1.

Prípadne Joie Stages Isofix.

Autosedačka Joie Stages Isofix

Autosedačka Joie Stages Isofix je veľmi flexibilná autosedačka od 0 do 25 kg. Výrobca pochádza z Anglicka. Sedačku môžete použiť proti smeru jazdy od 0 do 18 kg a v smere jazdy od 9 do 25 kg.

S prianím pekného dňa,
Zuzana Švantnerová
poradkyňa výberu autosedačiek
www.detivaute.sk
Facebook: Deti v aute