Autosedačka po vajíčku

Zodpovedané
8. dec 2022

Dobrý deň,

hľadáme autosedačku s isofixom využiteľnú v protismere jazdy do 350,-€ pre našu 11 mesačnú dcérku.

Z vajíčka Cybex aton 5 jej už začína vytŕčať hlavička.

Auto máme Peugeot 301, občasne Mitsubishi ASX.

Ďakujem.

Dobrý deň,

ak má dcérka už výšku aspoň 75cm, a váhu min. 8-9kg, odporúčam Joie Stages Isofix. Je to kvalitná, polohovateľná (má 7 polôh v oboch smeroch) autosedačka s isofixovou základňou. Protismer je možné využiť do 18 kg, tak ako aj 5 bodové zapínanie. V smere jazdy má nosnosť 25 kg. Spolu so zdvíhaním hlavovej opierky do výšky sa aj jemne rozširuje v ramenách. Má viacdielne, hrubšie vložky, vďaka čomu vyplní priestor okolo dieťaťa, dobre sadne do áut s rôznym sklonom sedadiel.

S prianím pekného dňa,
Eva Chymová
poradkyňa výberu autosedačiek