Ktorá z týchto autosedačiek je najlepšia?

Zodpovedané
25. okt 2020

Dobrý deň,

vyberáme autosedačku pre naše ročné dieťa. Podmienka je cena do 300 eur, musí byť otočná a aj do protismeru. Isofix by bol veľké plus.

Máme vybraté tri autosedačky - Britax Römer First Class Plus 2019, Joie i-Anchor Advance i.size a Casualplay Volta Fix.

Ktorá z nich je najlepšia?

Ďakujem

Dobrý deň,

z týchto troch odporúčam len Joie i-Anchor Advance. Ale pozor - treba k nej samostatne kúpiť Isofixovú základňu. Britax má protismer len do 13 kg, čo je málo. Causlaplay má zase len základné normové testy.

Autosedačka Joie i-Anchor Advance

Autosedačka Joie i-Anchor Advance poskytuje ochranu až do 4 rokov dieťaťa. Možno ju upútať po i proti smeru jazdy.

Nepíšete, že aké máte v aute sedadlá. Ak sú šikmé (zvažujú sa smerom k operadlu), tak ani Joie z týchto troch Vám nebude dobrá.

Buď zvoliť pásovú Joie Joie Steadi (kat. 0 - 18 kg) alebo Joie Stages (kat. 0 - 25 k).

Autosedačka Joie Steadi

  1 skúsenosť

Autosedačka Joie Steadi umožňuje voziť dieťa dlhšie proti smeru jazdy a zvyšuje jeho bezpečnosť v ranom veku. Patrí do skupiny 0 + / 1.

Autosedačka Joie Stages

Autosedačka Joie Stages je veľmi flexibilná autosedačka od 0 do 25 kg. Výrobca pochádza z Anglicka. Sedačku môžete použiť proti smeru jazdy od 0 do 18 kg a v smere jazdy od 9 do 25 kg.
Je tu možnosť dokúpenia isofixovej základne. Autosedačka má špeciálne oceľové výstuže zabudované vnútri plastovej škrupiny pre väčšiu odolnosť.

Alebo z Isofixových Joie i-Spin 360 (tá je nad Váš rozpočet).

Autosedačka Joie i-Spin 360

  1 skúsenosť

Autosedačka Joie i-Spin 360 je sedačka, ktorá sa dá použiť v smere a proti smeru jazdy. Pre použitie proti smeru jazdy - od narodenia až do výšky 105 cm. A pre použitie v smere jazdy od veku 15 mesiacov (min. 76 cm výšky) do výšky 105 cm.

S prianím pekného dňa,
Zuzana Švantnerová
poradkyňa výberu autosedačiek
www.detivaute.sk
Facebook: Deti v aute