Poradíte polohovateľnú autosedačku po vajíčku bez Isofixu do 200 eur?

Zodpovedané
7. máj 2020

Dobrý deň,

hľadám autosedačku vhodnú po vajíčku od 9 - 18 kg, bez Isofixu, polohovateľnú kvôli spaniu a cena do 200 eur.

Zvažujem Römer KING II alebo Joie Steadi. Pri Joie mi vadí váhové rozpätie od narodenia. Ale na druhej strane sa dá dlhšie používať proti smeru jazdy. A to je bezpečnejšie. Tak sa neviem medzi nimi rozhodnúť.

Alebo mi poradíte inú značku?

Aký je Váš názor?

Ďakujem

Dobrý deň,

to, že je Joie Steadi od narodenia je náhodou dobre. Nie je dobrá pre novorodenca (pre novorodenca je naj vajíčko) ale ako autosedačka po vajíčku je kategória 0 - 18 kgdobrou voľbou. Je dobré zotrvať naďalej v protismere, pokiaľ to situácia dovolí.

Joie Steadi ste vybrali veľmi dobre, keďže umožňuje protismer až do 18 kg, čo väčšina 0 - 18 kg bez Isofixu neumožňuje (väčšinou len do 13 kg ako vajíčko).

Takže za mňa Joie Steadi po vajíčku bez Isofixu asi najlepšia voľba.

Autosedačka Joie Steadi

  1 skúsenosť

Autosedačka Joie Steadi umožňuje voziť dieťa dlhšie proti smeru jazdy a zvyšuje jeho bezpečnosť v ranom veku. Patrí do skupiny 0 + / 1.

S prianím pekného dňa,
Zuzana Švantnerová
poradkyňa výberu autosedačiek
www.detivaute.sk
Facebook: Deti v aute