Je autosedačka Cybex Solution S2 i-Fix dostatočne bezpečná pre ročné dieťa?

Zodpovedané
2. feb 2022

Dobrý deň,

zvažujem kúpu autosedačky Cybex Solution S2 i-Fix pre ročného sediaceho syna. Vajíčko mu je už malé.

Je táto sedačka dostatočne bezpečná?

Ďakujem

Dobrý deň,

Cybex Solution S2 i-Fix mu bude pravdepodobne ešte veľká. Autosedačka je kategórie i-Size od 100 do 150 cm (čo je cca 3/4 roky).

Keďže ste nenapísali koľko synček meria, tak neviem posúdiť. Ideálne je, keby ste pred kúpou autosedačku odskúšali.

Autosedačka Cybex Solution S2 i-Fix

  2 skúsenosti

Autosedačka Cybex Solution S2 i-Fix je vhodná pre deti od 3 do 12 rokov. Má vylepšenia vo všetkých smeroch. Rastie spolu s dieťaťom.

Nezabudnite nás odoberať, aby Vám neunikli žiadne novinky zo sveta autosedačiek 🙂

S prianím pekného dňa,
Simonka
poradkyňa pri výbere
Kočíky a autosedačky na www.babytrend.sk
Facebook: Babytrend.sk.