Aké implantáty zvoliť? Nagor alebo Motiva?

Zodpovedané
7. júl 2022

Dobrý deň,

zaujíma ma váš názor na implantáty Nagor anatomic a Motiva ergonomix. Aký je medzi nimi rozdiel? Ktoré sú mäkšie? Ktoré vyzerajú prirodzenejšie, pokiaľ žena požaduje prirodzený vzhľad poprsia? Pracujete s oboma? Prípadne, zaujímajú ma informácie o nových Motiva ergonomix 2(joy).

Ďakujem

Dobrý deň,

Nagor, anatomický implantát, má slzičkový tvar, čiže v hornom póle je prázdnejší a nerobí "schodík" na prechode medzi hrudníkom a prsníkom na okraji implantátu. Vhodný je v prípade požiadavky o maximálne prirodzený dekolt.

Motiva ergonomix 1 a 2 je implantát okrúhleho tvaru. Čiže v hornom póle je plnší a menej vypĺňa spodnú časť.

Okrúhle implantáty sú menej vhodné v prípade nízko uložených dvorcov, krátkej vzdialenosti medzi podprsníkovou ryhou a dvorcom.

Ak by ste chceli porovnať implantáty Motiva ergonomix 1 alebo 2 joy, musíte porovnávať s okrúhlymi implantátmi Nagor Impleo smooth.

Prirodzenosť každý chápe ináč. (Tvar, veľkosť, forma, poloha.)

Pre niekoho je prirodzenosť bez push-up efektu v dekolte, pre iného zase okrúhly tvar v ľahu.

Záleží od základu pred operáciou a tiež má veľký vplyv operačná technika chirurga.

Samotná značka má menší vplyv na výsledok ako tvar implantátov (rozmery x, y, z).

Najdôležitejšia je osobná konzultácia.