Dajú sa prsia spevniť aj nejako inak ako plastikou?

Zodpovedané
17. júl 2020

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom možnosti spevnenia pŕs.

Existuje aj iný spôsob spevnenia pŕs po dojčení okrem plastiky?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

plastikou myslíme operačný zákrok, čiže zásah pod kožu.

Prsia môžeme vypĺňať objemom silikónovým implantátom.
Aplikáciou injekčnej výplne- túto metódu neodporúčam pre častý výskyt komplikácií.
Aplikáciou vlastného tuku- detailnejšie vysvetlené v predchádzajúcej otázke.
Zmenšením kože- modeláciou prsníkov - mastopexiou.
Poznáme experimenty pozdvihnutia pomocou liftingových nití.
Spevnenie podkožia metódami podpory tvorby kolagénu- tie majú tiež len minimálny efekt na hranici experimentu.
To všetko sú metódy plastickej chirurgie so svojimi výhodami aj nevýhodami.

Metódam špeciálneho cvičenia, výživových doplnkov a pozitívneho myslenia za účelom spevnenia pŕs nerozumiem, a preto im neverím.