Je v poriadku, keď mám bolestivú menštruáciu po spontánnom potrate?

Zodpovedané
22. júl 2020

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom môjho problému. Som po spontánnom potrate a dnes som dostala prvú menštruáciu, ktorá je dosť bolestivá. Kontrola u doktorky bola poriadku. Aj ovulácia prebehla.

Je to normálne, keď je prvý menzes takýto?

Ďakujem

Dobrý deň,

áno, po potrate chvíľku trvá než sa dá cyklus do poriadku. Zmeny sú normálne.

Ak by bolesti boli veľmi silné, alebo sa zhoršovali, tak navštívte lekára.

Prajem Vám pekný deň,
Hana Kolmanová
Pôrodná asistenka
www.navstevapoporode.sk
por.as.hanka@gmail.com