Mala ste niektorá hnedý výtok počas tehotenstva?

kamila1983
2. nov 2011

som v 16. tyzdni. doteraz som nemala ani raz. mam kamosku, ktora tvrdi, ze je to normalne.

b2eruska
27. aug 2016

Som v 17+6tt a mam hnedý výtok ale nie moc to ako ked pri menstruacii konci.Mocenie nam normálne len ked sa utieral tak v tedy mam. :(

lavinis
27. aug 2016

@b2eruska treba ísť k lekárovi. Ja keď som mala, tak mi odchádzala hlienová zátka a o týždeň som rodila. Ale to vôbec nemusí byť tvoj prípad. Čo som vtedy googlila, baby mali hnedý výtok a nič im nebolo, že kým nie je červená krv (ja som neskôr aj krvácala), tak je dobre. Ale aj tak radšej smer gynekológ.

enkaaa
27. aug 2016

@b2eruska radšej choď na pohotovosť...lepšie keď ťa kukne dr. Budeš pokojnejšia aj ty. Ja som to mala v 13tt a nevedeli z čoho...až na koniec povedali, že si mi praskla cysta. Ale istota je istota.

csinoska
27. aug 2016

@b2eruska nikdy sa nespoliehaj na rady z mk ze to nic nieje. okamzite k doktorke utekaj. iba ona ti povie ci to nic nieje alebo je. ja som mala hnedy vytok a chvalabohu som sla na pohotovost. je to tvoje dieta. radsej ist 100 krat zbytocne ako potom lutovat ze preco si nesla

balee
28. aug 2016

Určite chod na pohotovosť! Sám doktor mi povedal radšej 3 krát na pohotovosť ako o to prísť! Ja som hnedý výtok mala do 16tt a sme naštastie v poriadku.

36evina36
29. sep 2016

Ja mam hnedy vytok v 13 tyzdni a letela som hned doktorom a nastastie dnes potvrdene ze babo je ok krvacam z ranky na krcku schytala som dvoje tabletky a krem . V zivote mi tak neodlahlo jak ked som odchodzala z ordinacie

dankolia
18. nov 2016

Mamicky pomoc poradte bola som na wc a pri utierani som mala hnedy vytok nie vela ale bol tam velmi sa bojim urcitesom v 14 tyzdni

36evina36
18. nov 2016

@dankolia treba ist lekárovi alebo na pohotovosť

enkaaa
18. nov 2016

@dankolia ziadne spinenie netreba podcenovat. Treba cim skor do nemocky.

klaudyk123456789
4. mar 2017

Zdrawim som v 8mesiaci tehotenstva a dnes rano som zistila ze mam hnedy vytok, vcera som mala s manzelom pohlawny styk.. Treba utekat na pohotovost lebo ne vikend a moja doktorka neordinuje

rena888
26. apr 2017

@sweetsuzi Ahoj sice uz to je stary prispevok ale chcem vas ties povedat ze ja som uz 2krat potretila hned na zaviatku teras som 7tyzdni a bola som na sone a som mu povedala ze prvni som raz zakrvacala trochu a teras len mam hnedy vytok a nic mi nato nepovedal tak teras neviem co si mam mysliet bojim sa a beriem aj dup.na udrzanie plodu.

dominioli
27. jún 2017

@rena888 ahoj ako pokracujes v tehotenstve?pytam sa lebo som v 11tt uz dva tyzdne mam hnedy vytok minuly tyzden na sone bolo vsetko v poriadku ale lekarka to neriesi bojim sa asi zmenim lekarku oddychovat sa mi moc neda mam doma starsiu dcerku a predpisala mi duphaston

rena888
27. jún 2017

@dominioli to je v pohode kedze mas len hnedy vytok...a ked bolo na ultrazvuku vsetko ok.tak neries to...a drzim palce...ja som uz v 17tyzdni a dnes som prisla od gynekologa a dufam ze budem mat babenko aj nadalej ok.a ja sa bojim hoci coho to asi patri ktomu.

saleska111
22. júl 2018

@mata_42 ahoj ako si nakoniec dopadla s tym vytokom ?

nikolanicol
4. sep 2020

Dobry bisom sa chcela spitat ze mestrvaciu som mala. 25.agusta a s priatelom sa snazime o babetko noa neviem coto je nigdi som do ne mala ale nekedi mam na gatky hnedy svetli vytok moze to bit zaciatok tehotestva ci zapal ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre