Od ktorého týždňa ste cítili pohyby každý deň a silnejšie?

miuciuska
16. jún 2013

ahojte,mám asi blbu otázku som v 20tt a pohyby cítím už od 18tt,ale len velmi slabo a nie každý deň,a už 2 dni si nie som istá či som cítila niečo či nie ☹ mám strašný strach pretože začiatok môjho tehotenstva neprebiehal celkom bezproblémovo ☹ mám sa obávať či nie??je to normálne?od ktorého týzdna budem tie pohyby cítíť každý deň a tak silnejšie??a môže to byť aj tým že mám nadváhu?dakujem za odpovede 🙂

menhet
20. nov 2013

ahojte...ja som v 24tt a tiez citim pohyby maleho raz za den a niekedy kazdy druhy den a aj to len take male stuchnutie...sice mi niekedy behaju hlavou rozne myslienky, ale vravim si, ze je urcite vsetko v poriadku a maly je len taka flegma 🙂

nina_krpec
22. nov 2013

@sonya0000 Ahoj, ja som teraz v 13tt a práve mi robili sono na vylúčenie vývojových vád. Pri tom mi lekárka povedala, že placentu mám umiestnené vysoko vpredu, takže nebudem cítiť pohyby tak skoro ako je zvyčajné, ale že sa nemám báť. Takže to môže byť aj tvoj prípad 🙂 Len je to škoda, lebo už sa na to teším, keď budem maličké cítiť.

luy
22. nov 2013

ja som citila až po 23 tt

sonya0000
22. nov 2013

@nina_krpec Ahoj,,tak asi ano,ja som v 23 a iba vceera som zacitila nieco ale neviem ci to je ono ,ako keby take vibrovanie v brusku,ale uplne slabulinke,,neviem asi sa silnych kopancov nedockame 🙂

beatrixmario
10. dec 2013

@sonya0000 som 23 tt a nic ....

beatrixmario
10. dec 2013

@luy dufam uz to pocitim aj ja...

mirka_st
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sonya0000
10. dec 2013

beatrixmario a nemas placentu aj ty vpredu ulozenu? neboj pridu ,,ale pozna, to ocakavanie 🙂

mirka_st
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
beatrixmario
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
beatrixmario
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sonya0000
10. dec 2013

beatrixmario @opytaj sa na to ,ja ju mam vpredu a to mi trochu tlmi pohyby necitim ich tak silno ako ine mamicky,,ja idem 17...daj potom vediet ako si dopadla 🙂

miselka007
10. dec 2013

Ja cakam prve babatko a prve pohyby som zacitila od konca 19tt 🙂 a je to neskutocne krasne

zuzkat1
10. dec 2013

Ahojte.. ja som prve dieta citila od 18tt a teraz druhe v 16tom prvykrat a odvtedy kazdy den...

askimbibi
15. dec 2013

ja som v 24 t a stale nic necitim hovorila som to uz dvakrat doktorke a ona stale ze mam pockat zaciinam sa bat.

nefertiti7
15. dec 2013

ja som začala cítiť pohyby v 20 týždni pri oboch...

reddy13
20. dec 2013

Ahojte, ja som prvy kopancek zacitila medzi 16-17 tyzdnom (a to som prvorodicka). Najprv som si myslela, ze to je "haluz", ale ked sa to zopakovalo na druhy den a potom zas a zas, tak som si bola na 100% ista:o)Super pocit:o)

natalieperez
19. jan 2014

ja od 17tt a to som prvorodička. Odvtedy každý deň.

koukla
24. feb 2014

Ja som v 24tt a moj malicky sa tak hybe a take kopance do brucha co mi niekedy dava,ze mas trhne z toho.. Mam pocit ze hra niekedy futbalovy zapas alebo ma prave akrobaticke vystupenie 🙂)

kinluska
24. feb 2014

@miuciuska ja som niečo cítila raz v 19tt a raz v 20tt, nebola som si istá, čo to bolo, potvrdilo sa mi to až v 21tt zhruba v polovici som začala cítiť výrazné pohyby, každučký deň. Hlavne ak som bola v práci a v kľude. Pri pohybe bábatko spinká, je to ako natriasanie v kočári a dokáže prespať aj 20 hodín denne, takže ak aj necítiť stále pohyby takto zo začiatku, tak je to ok, hlavne že ich vidia na ultrazvuku. Od 24tt som začala vidieť pohyby aj zvonka 🙂

kinluska
24. feb 2014

@upam pozerám, že máš uvedené že si v 45tt :D najskôr som sa zľakla 🙂)

papaya308
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bajaaaaa
25. feb 2014

Ahoj, ja som v polke 20 tt, a pohyby cítim od polky 17tt. Na začiatku boli len sem tam aj to večer keď som ležala na chrbte... Teraz už cítim kopance dosť silno a v podstate pravidelne. Ono záleží aj na tom aké je to bábo v ten deň aktívne alebo ako je otočené. ak je otočené dovnútra tak to cítiť nebudeš, a záleží aj od polohy placenty. Skús počkať ešte pár dní a bude to lepšie 🙂

nikus20
25. feb 2014

ja som len raz necítila a už moja dcérka ani nežila:(

fuska
25. feb 2014

Prve tehu okolo 20 tt. Druhe tehotenstvo od 13 tt po prilozeni ruky na brusko, od 17 tt intenzivne kopance. Z krvnych testov mi vysiel termin o 2 tt neskor, ale myslim, ze je nerealne citit babo v 11 tt a kopance v 15 tt.

benculka
25. feb 2014

Ja som začala cítiť prvé pohyby v 26 týždni, dovtedy vôbec nič a to som nemala vpredu placentu. Po 26 týždni som cítila pohyby každý deň, aj keď väčšinou len tak podvečer.

55alexandra55
26. feb 2014

ja som cítila takých motýlikov v 19tt a od konca 21 tt aj kopkanie

kittike666
27. feb 2014

Ahoj, ja som začala cítiť od 19.tt a to len v ľahu na chrbte... 🙂

raduska22
16. mar 2014

dobry vecer chcela bi som odvas radu som v 15 tizdni a 6 dni, a nemam pohyby kazdy den ,,,je to v poriadku??

klarionela
19. mar 2014

Ahoj ja citim pohyby uz od 15 tydne....zacalo to takovym vnitrnim bublanim a tukanim.....a ted sem uz ve 22 tydnu a citim to stale vic a vic ....nejlepsi je kdyz me o pulnoci kope a ja nemuzu spat::D:D to si pak dam ruku na brisko a cekam kdy to ucitim:D:D

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre