Lenivé bábätko v brušku

oksanka1
31. júl 2021

Ahojte, moj synator v brusku je lakomy na pohyby a kopance, je to cele tehotenstvo tak, takze ma neposielajte na pohotovost na pasy a hospitalizaciu, pravidelne chodim na poradne a je vsetko ok, napriek tomu mam z toho take blbe pocity ci proste nieco lekari neprehliadli ci je to v poriadku..vsetky kamosky rozpravaju o tom ako dostavali kopance do rebier a ako deti v noci boli aktivne a hybali sa a kopali a im sa nedalo spat atd..a ten moj je taky ako tulenik, kde tu sa pohne, kde tu kopne..ale velmi malicko..mali ste to niektora tak? Zacinam 30tt

pribinak
31. júl 2021

@oksanka1 v ktorom týždni si?

oksanka1
autor
31. júl 2021

@pribinak zacinam 30tt

macekovam
31. júl 2021

@oksanka1 mne pomohlo sem tam sa akoby steklit na bruchu nechtami... A potom kopli..

pribinak
31. júl 2021

@oksanka1 nič sa neboj, ešte sa dockas. Veľa závisí od toho ako je bábätko uložené

thoughtfulweirdo
31. júl 2021

Mala som takú prvú dcéru, málokedy som ju cítila 🤷 vždy bolo všetko ok, len som jednak mala placentu v predu, ktorá to tlmila a aj malá bola proste lenivá. Narodila sa úplne zdravá, nemá žiaden problém.

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evakalna
31. júl 2021

Bábätko určite nie je lakomé a ani lenivé.

hyta
31. júl 2021

Mala som takého syna. Vôbec nekopal celé tehotenstvo , mala som strach či bude v poriadku. Dnes je už dospelý, zdravý, tak sa neobávaj.❤

1medvedik1
31. júl 2021

@oksanka1 ja som presne ako ty, 30tt. Taktiež počúvam a čítam ako robia v brušku kotrmelce, kopú, do rebier, do boku, prehadzujú sa.. Toto moje je už mesiac v jednej polohe! Presne viem kde je hlavička a kde nožičky. Ešte nie je ani otočené hlavičkou dole. Doktor vravel že niektoré sú takéto lenivé, že nemenia polohu. Ja to už neriešim, bála som sa či je to ok. Ale vraj áno. Keď ležím na boku tak začne trošku kopať, ale to je všetko. Priateľ doteraz necítil kopance, lebo bábätku sa proste nechce 🤷🏻‍♀️

sense
31. júl 2021

Moja dcera bola taka , dokonca aj na sone ked som bola ,bol niekedy problem ju pomerat a nepomahalo ani zaklopkat na brusko, ani nim potriast ani poskakat, x krat na pasoch ci je vsetko ok...a este ze mala casto stikutku...a take co som videla fotky ze vypukle brusko kadejake u mna nehrozilo... teraz ma 8 rokov a neobsedi 😉

aknamorka22
31. júl 2021

Ja som mala maternicu vzadu, placentu vpredu a malo plodovej vody, takže som veľmi slabo a malo citila pohybu. Väčšinou len ked som si lahla na ľavý bok, chvíľku sa pomrvil a inak nič 🙂

oksanka1
autor
31. júl 2021

@evakalna myslim ze to kazdy pochopil tak ako som to myslela..takze tieto vyryvacne reci si nechajte pre seba a nezapajajte sa, dakujem 🙂

oksanka1
autor
31. júl 2021

@1medvedik1 aj ja sa musim posnazit aby muz ucitil pohyby a kopanceky..vacsinou pomaha ked si lahnem na bok a zacnem ho hladkat popripade pustim nieco na telefone..

oksanka1
autor
31. júl 2021

@sense ❤️

siska53
31. júl 2021

@oksanka1 Ja som to mala pri prvom. Ale tym, ze som nechodila nejak na net, mi tobilo nrjak jedno, ved vecer som ho citila a stikutky mal casto.. potom som sa dozvedela, ze to, ze som ho necitila tolko, suvisleo s tym, ze placenta bola vpredu.

Druhe dieta mi kopance vynahradilo 😁.

baru2
31. júl 2021

@oksanka1 aj moj synator v brusku nebol nijako aktivny.... dlho trvalo kym sa aspon troska potrepkal aj to az na vecer a pri ,,stekleni,,.. inak sa skoro nehybal. Bala som sa a bola som z toho nervozna. Ale vsetko dopadlo dobre. Sice zacal chodit az v roku a pol uplne sam a rozpravat sa mu tiez nechcelo ale je to sikovny chlapec 🙂 humorista, vesely obcas nervacik :D ale skvely partak.... takze pohybmi ak je na sone vsetko ok by som sa tak netrapila 🙂

s_a
31. júl 2021

Aj ja som to tak mala, celé tehotenstvo som nemala žiadny nejaký extra kopanec.. boli dni kedy som ho ledva cítila.. iba som bola pokojnejšia keď začal párkrát do dňa cikutkat a nemala som ani placentu v predu a všetko v poriadku.. má 9 mesiacov zachvilu a aktívny je až až 😁

zuzudrnda
31. júl 2021

Ano mala. Cim je dieta vacsie, tym menej priestoru sj pohybu bude. Moji obaja trosku viac sa hybali vecer a v noci. Kopance som nezazivala. Na monitor mi sestra radila pit kolu. Proste pokojne dieta a obe su take aj ako babatka 😍 syn teraz uz nie, energie za 3

gvenduska
31. júl 2021

Aj ja som to mala že nechcel kopať cely deň a večer a v noci si to vynahradil
Aj na kontrolách na sone aj na 4D sa nechcel vôbec zobudiť bol problém s ním
A teraz má 2 mesiace a kope aj to čo v bruchu nekopal 🙂

husky25
31. júl 2021

@oksanka1 mám dve deti, prvé , dcérka som ju cítila od 13 týždňa ,a kopala každým dňom viac a viac ,až to bolo nepríjemné hlavne ku koncu, narodila sa kope a vrieska do teraz a to má osem rokov 🙈 druhé ,chlapec ,necítila som pohyby vôbec raz za týždeň možno , na poradne som chodila s malou dušičkou či je v poriadku, naozaj sa vôbec nehýbal, narodil sa ,kľudne dieťa 🤓 takže každé dieťa a tehotenstvo je úplne iné , neboj sa buď v kľude

oksanka1
autor
31. júl 2021

@husky25 dakujem ❤️

oksanka1
autor
31. júl 2021

@thoughtfulweirdo tiez ma napadlo, ci to nebude aj placentou..na najblizsom sone mi povedia ci ju mam vpredu alebo vzadu? Skusim sa nato opytat..

lienka9
31. júl 2021

@oksanka1 ja som mala tiez take pocity,rozbehla sa az v neskorsom tyzdni.dlho som necitila vobec,kupila som ai angel sound a sem tam popocuvala minutku dve pre moj klud v dusi

00momo
31. júl 2021

Ahoj mala som ten istý problem. A maly sa narodil 3 týždne skôr a zistilo sa že mal cely cas pupočnú šnúru okolo krku a na ultrazvuku to nebolo vidieť.

oksanka1
autor
31. júl 2021

@00momo nevideli to ani na tom 3D/4D ultrazvuku?

tara42
31. júl 2021

@oksanka1 moja tiez bola lenivec v bruchu. Nestalo sa mi take ze by som sa budila na kopance ani raz. Len ma parkrat buchla riadne cez den. Inak sa len prevalovala a stikutala. 🙂 Je zdrava.

vinkel
31. júl 2021

Môj bol tiež lenivec ja som musela stále pritlačiť bruško aby som čosi cítila. A potom som sa už nevyspala 😂😂 Každé 2 hodiny hore …

jabuducanevesta
31. júl 2021

moj syn bol presne taky, ze ja som ani nevedela, ze je tam,,, raz sa pretocil a to bolo vsetko... bol v "bokoch" a narodil sa krasny velky zdravy,,,

mima172
31. júl 2021

@oksanka1 Ahoj, mala som to takto pri dcérke. Bola fakt lenivček + placenta vpredu, čo veľmi tlmí vnímanie pohybov. Intenzívne som ju cítila až v deň, kedy sa v 37tt vypýtala na svet. Neboj, keď je na kontrolách všetko v poriadku, tak sa nemusíš znepokojovať 🙂

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre