Lenivé bábätko v brušku

oksanka1
31. júl 2021

Ahojte, moj synator v brusku je lakomy na pohyby a kopance, je to cele tehotenstvo tak, takze ma neposielajte na pohotovost na pasy a hospitalizaciu, pravidelne chodim na poradne a je vsetko ok, napriek tomu mam z toho take blbe pocity ci proste nieco lekari neprehliadli ci je to v poriadku..vsetky kamosky rozpravaju o tom ako dostavali kopance do rebier a ako deti v noci boli aktivne a hybali sa a kopali a im sa nedalo spat atd..a ten moj je taky ako tulenik, kde tu sa pohne, kde tu kopne..ale velmi malicko..mali ste to niektora tak? Zacinam 30tt

margaretka_
31. júl 2021

Moj druhy syn bol taky, on si podla mna iba sem tam nohu prelozil 😀 kolko krat som si isla ľahnúť a postuchat ho ci je tam. Narodil sa ako flegmos, prvych par tyzdnov iba spal a pil mlieko. Potom zistil, ze je okolo neho svet 😀 je uplne v pohode, nie je ani lenivy, skor naopak. Uz bude mat 3 roky.

dzinka777
31. júl 2021

@oksanka1 aj moj sa hybal velmi malo.a uprimne lenivy je doteraz 😀 na vsetko ma cas.ma skoro 6

seahorse27
31. júl 2021

Mam 2 deti. Dcera sa v bruchu hybala minimalne a uplne jemne, ked som bola na “pasoch” - ani sa nepohla, nikdy. Sestricka mi hybala bruchom, vselijako nim triasla a nic. Bola leniva uz vtedy a taka je doteraz, uz ma 12 rokov 😃 Syn ma strasne kopal cele tehotenstvo, jeho pohyby som zacala citit strasne skoro, uz okolo 15-16 tt. Neskor mi daval kopacky do mechura, do zaludka, hrozne bol pohyblivy, az mi z toho tvrdlo brucho. Normalne som videla jeho chodidlo, zadok, laket cez brucho, ako sa tlacil 🙈Takze ja som mala 2 extremy 😉 Treba si vsimat hlavne nahlu zmenu alebo uplnu absenciu pohybov a potom ist k lekarovi.

dada0902
31. júl 2021

Môj bol úplne rovnako lenivý bol ritkou dole asik aj celé tehu a tiež som ho málokedy cítila sa pohnúť aj pohyby som začala cíti neskôr všetko bolo v poriadku teraz čakáme druhé a to sa vrti stále asik zalezi aj od miesta aké má v brušku ako je otocene akú dlhú ma pupocnikovu šnúru isto je všetko ok keď aj na kontrolách máš všetko dobre

oksanka1
autor
31. júl 2021

@beata_k informovat sa a a vyrabat si problemy je rozdiel, pokial si prvorodicka nieje ista je lepsie sa stokrat opytat..pokial ste na modrom konikovi a zapajate sa do diskusii asi su tiez veci ktore vas zaujimali a co vas nezaujima prosim obchadzajte, krasny den.

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
oksanka1
autor
31. júl 2021

@beata_k pytam sa aj lekara..nie jedneho..a nieje vobec vasa vec koho sa co pytam, to je moja vec a volba, dovidenia

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
00momo
31. júl 2021

@oksanka1 nie bol zle otoceny a vela plodovej vody som mala

oksanka1
autor
31. júl 2021

@beata_k dakujem aj vam vsetko dobre

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre