Ako vyliečiť streptokoka v nose prírodnými liekmi?

mysiatko
2. jún 2012

Ahojte, potrebovala by som pomoct s vyhubenim streptokoka v nošteku nejakou prirodnou formou. Opakuje sa nam nadcha za posledne 2 mesiace treti krat a opat ma streptokoka. Prve dva razy nam lekarka predpisala pamycon do nosa, ale kedze sa nam teraz vratil po 2 tyzdnoch tak nemoze lebo nieje odstup aspon mesiac po dobrati. Mame sa dat vysetrit vsetci co sa s nou najcastejsie stretavame lebo pravdepodobne jej ho stale niekto prenesie. Kym to ale zistime rada by som sa ho nejako zbavila. ak ma niekto nejake skusenosti budem povdacna za kazdu radu. Najprv sme si mysleli ze su to sopliky zo zubov, lebo mame 11 mesiacov a len jeden zub, ale to by nemala bacila. dakujem

michaela2008
23. máj 2014

@mysiatko
Ahoj, mojmu synovi pomohol Vironal od fy Energy. V tomto veku 1kv za den staci. Este mozno betaglukanovy sirup, ten sa moze tusim od roka. Keby si chcela skusit bylinkovy cajik, tak materina duska, skorocel a mysi chvostik.

michaela2008
23. máj 2014

A este vyplachy roztokom morskej soli, my pouzivame nosovu krhlicku a sol z mrtveho mora s bylinkami (Dr. Nona). Pre babo je najlepsia kamilkova. Ked bol syn malicky na krhlickovanie, tak som roztokom plnila nadobku s aplikatorom na striekanie do nosa.

raa2
23. máj 2014

Ja som ho vyliecila koloidnym striebrom, 3 krat denne som davala do nosa,7 dni a zmizol. @mysiatko

zuzu007
23. jún 2014

@martina1305 prosim ta napis aj mne o tej liecbe streptokokov teetrea olejom..mala ho ma opakovane v nosteku a sposobuje nocny kasel ;(
@beatricer

zuzu007
23. jún 2014

@koby prosim ta to potieranie nosteka..to tycinkou do uska?a nestipalo ju to?

demo
23. jún 2014

@zuzu007 tee tree oil rčite nie do nosa. On veľmi vysusuje. Používam ho na vyrážky, neviem si predstaviť aplikovať ho čistý a neriedeny priamo na nosnú sliznicu.

koby
24. jún 2014

@zuzu007, davala som jej ho pod nostek, ale ked to vyzeralo,ze jej to ide aj do uska, tak som dala na vatovu tycinku a potrela zlahka aj usko /len tak jemne,trosku dovnutra.
@demo, ano, tea tree z lekarne by som tiez nedavala do uska, ani do nosa, ale Just znizil latky drazdiace sliznicu, takze ten z Justu urcite ano /z lekarne nie...mam overene/

nutrimas
26. aug 2014

Velmi silnym a ucinnym prirodnym "antibiotikom" je kapucinka väcsia - poradi si v boji s roznymi typmi bakterii a virusov, obvzlast so zlatym stafylokokom. Odporucame z vlastnej skusenosti, najdete na nasom eshope v sekcii "prirodna liecba".

madafi
4. dec 2014

dlhodobo užívať imublend a lýcium porieší sa váš probém

http://www.zdravie-aloe.sk/produkty/podpora-imu...

pasarica
4. dec 2014

Prosím vás, ktorá ste odskúšala Aloe vera first spray, či je normálne, že po nastriekaní do nosa zo začiatku v nose štípe? Striekala som si ho zatial len 3x Je vhodný aj pre malinké bábo? Ďakujem

eliska2014
18. dec 2014

My sa tiez trapime uz skoro 3 mesiace.. ATB vobec neodporucam tie nam to iba poriadne zhorsili, kedze mame stafilokoka na pokozke... Po pokusoch lekarov sme to zobrali do vlastnych ruk a isli sme na biotezonanciu, potom na plazmovy generator kde nam dala zaruku ze ak nas nezbavi stafilokoka tak nam vrati peniaze a hned na druhy den sa to aj zacalo zlepsovat.. K tomu jej este davame aj vzonku aj zvnutra rakytnik a koloidne striebro zmieane s citridalom a ocakavam ze do tyzdna nebude vobec nic.. Velmi pekne sa jej to hoji.. Drzim palce vsetkym

mamazem
28. jan 2015

Moj tip je Grepofit sprej. Nastriekat na vatovu tycinku a vytriet nos. Vynikajuci a prirodny. Mozete doplnit uz spominanym Vironalom.

nikolal
9. jún 2015

@martina1305 akým a ako?

martina1305
17. jún 2015

@nikolal ospravedlnujem sa za neskorsiu reakciu, uz aj pisem IP 😉

dankaa78
17. jún 2015

Posielam link na zaujimavy clanok v mojom blogu..Naozaj to funguje bez liekov🙂 https://www.modrykonik.sk/blog/dankaa78/article/skusenost-marie-vyliecili-sme-akutne-0neod1/

Citaj az do konca oplati sa😉

keepfit
24. jún 2015

Dobry den, ja by som vyskusal Extrakt z Grapefruitovych jadierok (ide o prirodne antiseptikum), tiez s kombinaciou so solnym roztokom do nosa. Moze ist o nejaky virus napriklad adenovirus... tiez je obdobie, kde mate v ovzdusi dost alergenov, tak treba hlavne posilnovat imunitny system. Dietatu sa to da dat polku davku do mediku, nakolko je to dost horke. Pekny vecer. Marek

dariana24
24. aug 2015

Zdravim,

pocitala som skoro vsetko. vela z Vas je nastrcenych a hlavna ta s dracou krvou a bio cajovnikom. BIO neexistuje. Vsetko je znecistene - zduch , voda .
Cajovnik je hlupiost a ziarive-ocka vymysla marketingovy tah.
Niekedy sa musi nasadit aj chenmia - antibiotika, lebo inak to proste neide. Ja mama rada cesnak, cibulu - su to prírodne antibiotika , ale niesom asbolutne zdrava. proste to je fantasy. Kupila som si rakytniky, aroniu, kalisiu vonavu a pestujem to, mam echinace, mam goji.... . Rdada jedze vsetko s rozumom. Nic nieje 100% . pre niekoho zaberie to pre iineho tamto. Ale v prirode je vsetko, len prirodne "lieky" zaberaju pomaly . Tiez mi krompachy sposobili nieco - mala som casto zapaly hrtana a prinosovych dutin a musim pouzivat Avamys. Ale koloidne striebro mozno naozaj funguje. Mne na helikobaktera nezebralo. Ale mozno aj preto, ze som nedosledna a treba ho brat viac. ale urcite radsej koloidne striebro, aloe a goji, rakytnik, avokado ako chemiu.

ita111
24. aug 2015

máte pravdu my sme ho zabili práve prírodou

dariana24
24. aug 2015

Niekedy radsej pomaly , aby ste si neznicili zdravie. BIO nieje, len su to vaci pestovane "bez chemia v postrekoch, hnojeni" ale ktovie ci tomu tak je. Zeleny jacmen neodporucam nikomu ani chlorelu, to je marketing. Tam moze dojst pomalej systematickej otreve. Vetre mi jedzte zeleninku, ovocie, vsetko to co aj nechuti a ziadne drahe som ariny, ktore tvrdia predajcovia ake maju zazracne ucinky. To su bludy. jedna kolegyna je 15 tabletiech chlorely vraj je to ma pomoct - to urcite na odrovnanie pecene a ladvin. Lebo kazda tabletka ci doplnok ma aj chemiu.... nic nieje 100% prirodne z lieciv a doplnkov. Majte predsa rozum ludia.

dariana24
24. aug 2015

A aproppo ziadne diety prosim Vas to su somoriny pre blbcov. Vsetko z rozumom. Inak kravske mliecko Vam koze ublizit , iba ak ste intolerantny k laktoze inak vsetko co sa pise a vysiela v telke je marketing. Sprostost chcu nieco ine predat. kravicky nie su svine, su inteligntne a mliecko je zdrave. Ako orechy, med a atd. Ak ste alergik treba najst to co mozete , alebo davku aka neublizi teda malicku.

zuzulikh
1. okt 2015

ja by som skusila prirodny olej z ciernej rasce, vypudzuje z tela parazity – je ucinny proti parazitom, virusom, bakteriam a plesniam, podporuje imunitu a je neuveritelny svojou sirokospektrualnostou. chutny velmi nie je, preto je moznost aj kupit bio egyptsku ciernu rascu semena, da sa pridat do jogurtu, acida ... j to pre nas chutnejsia volba. posilnuje imunitu a mam horor z tych soplov a virusov v skolke ... ja nakupujem na naturonline na webe a som velmi spokojna. za pokus to stoji, ci nebude treba predsa len aj atb liecba neviem

katrin21
1. okt 2015

na streptokoka v nose rozhodne odporucam biorezonaciu napr. DIACOM a plazmovy generator Zapper...
a skusila by som aj koloidne striebro do rozprašovaca od kvapiek do nosa a striekat ako kvapky...

katrin21
1. okt 2015

@keepfit ano, ale Citricidal , o ktorom pises, je skvely antibakt., antivirusovy a antimykoticky prostriedok, lenze netreba zabudat ze je vyrazne kysly a može vypalit pokožku aj sliznice, preto sa nikdy nesmie pouzivat nezriedeny, ale vzdy sa MUSI dobre ZRIEDIT s vodou.. aj ked sa pije ... Napr. do 3dcl vody 10 kvapiek a dobre rozmiesať a vypit...
Jedine na bradavice sa može pouzit nezriedeny, lebo ich vypali ...

keepfit
1. okt 2015

nemyslel som citricidal kvapky, ale grepovy extrakt v kapsuliach v praskovej forme.

katrin21
1. okt 2015

@keepfit ja mam kvapky citricidal, to je tekuta forma ale je tam jasne napisane ze sa nesmie podavať nezriedeny... ja mam silnu, ucinnu formu.... zo stranky hoogle.sk
V praškovej forme, to tiez treba riadne zapit, inak zaludok a creva dostanu na frak...... 2-3dcl vody urcite....

keepfit
1. okt 2015

My ho ponukame v kapsulovej forme, ano treba to zapit, ale v principe to nema ziadny negativny vplyv na zaludok. Jedine, ze by niekto bol naozaj precitlively. Nas pripravok je ucinnejsi ako citricidal, v jednej kapsule mate 300 mg.

dariana24
1. okt 2015

Prosim Vas vie niekto, ako liecit chronicky zapal nosohltana. Momentalne mi orl doktor povedal ze v hrdle nic nemam , dole a chcel mi dat ich kloktadlo. Mozno by mi aj to pomohlo strasne zle s mi prehlta , a mam cukrik v hrdle. Uz som vybrala 2 antibiotika. Bioparox mi skodi - strasna hrca v hrdle narastie.

keepfit
1. okt 2015

Skuste zazvor s medom a extrakt z grepovych jadierok. Antibiotikum uz neberte.

lucopeda
24. nov 2015

@raffaella my sme před nastupom do skolky nasadili Imunoglukan a po polroku neviem co su ATB, v lete sme vysadili, resp dobrali, a jako sa ochladzovalo prichadzali sopliky, spravili vyter a mame streptokoka nepomohlo ani Uniflox, asi zasa nasadim Imunoglukan na podporu imunity a rozmyslam nad koloidnym striebrom.