Vysadenie antikoncepcie Belara

plazmopara
29. jún 2014

ahojte, beriem hak Belara uz rok, pred tym som mala dve ine atk, vzdy s cca rocnou prestavkou...z tejto hak som dost pribrala, som dost naladova,nechut na sex a pod...cize zvazujem,ze ju vysadim...avsak, ma to ten problem, ze naposledy som po vysadeni atk mala po ely rok rozhadzany cyklus a dalsi avec je,ze som si uz nevedela dat rady s otrasnou formou akne nielen na tvari, ale aj na chrbte ☹ a tym si uz znova urcitenechcem prejst... nemate niektora skusenost s hormonalnou nerovnovahou po vysedani? ako ste to potom riesili? mne sa akne samo neupravi,to viem,pretoze je jednym z dovodov,preco som hak zacala brat...nic mi nan nepomahalo, ani kozna, ani kozmeticka...este som kdesi citala, ze by to mohol byt problem so stitnou zlazou, nemate o tom niektora info? 😖

termoska15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dena2210
18. jan 2016

@majka123500 ja som tiez brala minervu dlho potom mi ju vymenili za mistru ale moc ma bolela hlava po nej a teraz uz vyse roka berem belaru a uplne v pohode zjavne ti nesadla a radsdj to takto nestredaj bud ten blister dober a daj pauzu ale dlhodobejsiu lebo tym ze ty vlastne ani jeden blister nedoberes a das si zasa inu nieje moc dobre tie hormony budu uplne dopletene

mas48
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ladyanne
27. jan 2016

Ahoj holky, ona tá antikoncepcia je zradná, so všetkými problémami ja už chodím k lekárovi.

bambulkovo18
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
veronikk13
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
natalia611
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kristina306
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mas48
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kristina306
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
migella
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
michaelaprostredna
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
terezka717
11. júl 2021

@mamcucha ahoj viem že to bolo dávno ale som na tom rovnako, idem z belary na jeanine kvoli zmenám nalad, strašnej precitlivenosti, priberaniu a akné. ako ti účinkovala ta jeanine? ďakujem 😊