Inofolic - skúsenosti

sasie
11. sep 2012

Ahojte. Dostal sa ku mne liek, ktorý vraj príde na SVK až v januári. Volá sa Inofolic a je to taliansky distribútor. Vraj má tento liek úžasne výsledky ak má žena PCO. Skvalitnuje folikuly, podporuje pravidelnú menštruáciu a tak by žena mala otehotnieť spontánne. Berie ho z Vás ešte niekto alebo vie niečo zaujímavé o tomto lieku? Je to liek ako doplnková strava, neviaže sa na lekársky predpis. Obsahuje kyselinu listovú a inositol. Som veľmi zvedavá ako mi zaberie. Dám vám vedieť.

janulka232
30. mar 2014

ja beriem inofolic už pomaly treti mesiac.V prvy mesiac to bolo hrozne ako sa mi zhoršila plet.Zatial mi to pomohlo iba na presnu ms a beriem to jeden krat denne

marienka1980
31. mar 2014

aj JA beriem inofolic + gynex už mesiac, a neviem či z tých pprípravkov, ale nikdy som necítia že mám plodné dni len teraz tento mesiac...1x🙂

mentolka12
31. mar 2014

@marienka1980 pocas plodnych dni mas bolesti ci...? Ja ho uzivam dva mesiace (zajtra tomu budu dva mesiace) a tento mesiac prvykrat som citila pobolievanie ale iba pred MS

marienka1980
31. mar 2014

@mentolka12 áno počas plodné dni mám bolesti. ja ju beriem 2 denne . Zajtra nás čaká 1. IUI.držte prosím palčeky 🙂

mentolka12
31. mar 2014

@marienka1980 drzime siilno 🙂

viluska
31. mar 2014

Ďakujkem za informáciu, tak blahoželám. Nech sa Vám obom darí a ja uvidím, Uvidí kedy mi príde menštruácia a uvidím. Mne to chodí nie moc pravidelne tak uvidím...

viluska
31. mar 2014

@moschino1986 Ja som ho užívala 5 mesiacov a potom som ho vysadila. Pol roka som nič nebrala a až teraz od marca inofolic 2x1 tak uvidím... Neplánujeme nič. Čo má prísť to príde, tak to beriem. Nechám sa prekvapiť...

viluska
31. mar 2014

@lucia1991 Tak Vám blahoželám, my neplánujeme nič. Je to dosť stresov potom tak uvidíme....

milacik3
31. mar 2014

@viluska no to sa hovori lenze cim zena je starsia tym je to horsie...a preto som vzdy chcela otehotniet cim skor...lebo aj kvalita vajicok sa kazdy mesiac zhorsueje...takze to ze som mlada neznamena ze sa to podari hned :( Hej uzivam inofolic tento mesiac...Lenze ak nebudem mat ovulaciu nasadi mi doktorka znova hormony :(

dovea
1. apr 2014

Ahojte chcem sa spytat, ci máte niektorá skúsenosť so znižovaním bazálnej teploty pri uzivani inofolicu. Beriem ho asi tyzden a napriek tomu ze ovulacia podla folikulometrie prebehla, teplota mi nevystupila ako predošlé cykly... Moze inofolic ovplyvňovať BT? Dakujem

dorotea2
1. apr 2014

@dovea Ahoj. Myslím, že Inofolic neznižuje BT. Teda aspoň mne nie. Viem to porovnať, keďže BT som merala aj cykly kedy som Inofolic brala a aj teraz, keď ho asi dva mesiace neužívam. Teploty pred aj po ovu sú stále zhruba rovnaké 🙂

mentolka12
2. apr 2014

Mne inofolic zaial nezabera ako by mal bola som vcera na preventivke a nenasiel ziadny dominantny folikulum tak som s toho nestastna ( to som tyzden po MS takze sa vedel vyjadrit moj doktor) :( skoda no este ho mam brat 2 mesiace ;odporucil mi 4 mesiace ho nrat)

marienka1980
2. apr 2014

@mentolka12 nestrácaj nádej, JA ju beriem teraz už 4 mesiac, a fakt ja som cítila až minulý mesiac že zaberá.Ja som nikdy nemala menštruáciu bez liekov a injekcie.Aj minule som dostala injekciu,mala som mrchu 6 dni a potom som o 6 dní dostala znovu!!!!a to som ešte nikdy nezažila, /mám 34!!!/. Dúfam že konečne sa to rozbehne.Jaj a JA ešte beriem aj gynex.. 🙂

miskaluky
2. apr 2014

Ahojte. Ja som začala brať Inofolic na odporučanie mojej gyn. na upravu cyklu. Už ho beriem asi 37 deň a menštruacia nikde. Chcem sa opytať či je tu niekto taký, kto aj napriek inofolicu nedostal MS a ani nebol tehotný. Ja aj celkom dúfam, že by som mohla byť tehu 🙂

elissa17
2. apr 2014

Ahoj miskaluky,aj mne ho dal gyndos na upravu menstruacie,mam pco..Inofolic beriem od 28.1. a menzes som mala 29.1.naposledy aj to vdaka vyvolavacke a odvtedy nic.. Niesom ani tehu,zatial akoby mi to nepomahalo a beriem ho 2x denne.. Ani menzes,ani tehu... Beriem aj vit E, a pijem aj alchemilkovy caj a nic nepomaha :((

franzziska
3. apr 2014

ahojte kazde telo je individualne cize kazda nan reagujeme inak...mne zrejme nepomohol, brala som ho 2 mesiace a robilo mi to zle..bolo mi z neho zle zavrate a praveze mi oddialil este ten menzes ktory si stejne chodi ako sa mu chce...cize na mna maju tieto lieky skor opacny eket..len to nechapem, ze preco uplne opacny....tak bud je efekt nijaky alebo pozitivny...ale opacny??

uz sa niekedy citim ako chlap...ze na nic nereagujem 😖 😖 😖 😖

mentolka12
3. apr 2014

@marienka1980 noo tak mu este dam sancu 🙂 gynex som brala aj ja ale uz mi bolo z neho zle tak som ho vylicila uplne :( citala som ze vraj pomaha aj alchymilkovy caj

izabela7
3. apr 2014

@mentolka12 ja som tiez vyskusala gynex a bolo mi z neho zle, a vraj prirodny pripravok a v zlozeni sa clovek docita, co to okrem bylin obsahuje, okrem ineho xantanovu gumu...

mentolka12
3. apr 2014

@izabela7 a mas pocit ze si nieco schudla? Lebo vraj od neho sa aj chudne od gynexu 🙂 ja som ho uzivala este za cias ked bol vo velek flaske tusim 400ml a z neho mi nebolo zle ale tento novy maly tak ma uplne ine zlozenie ...no musime verit ze nam pomoze inofolic ked nie tak idem na hormony na vyvolanie ovulacie :(( a to by som moc nerada

izabela7
3. apr 2014

@mentolka12 ja a schudla? to asi tazko pri mojom apetite a jedeni vsetkeho mozneho. na udrzanie vahy pijem caje - pri ubudajucom mesiaci pu-erh a pri pribudajucom rooibos. Na chudnutie existuje jedine - nezrat 😀 treba pohyb a vylucit sladkosti. Ja neviem ci a aky je gynex teraz, ja som ho brala davnejsie.

inge888
3. apr 2014

Ahojte snažilky, mám 3 balenia inofolicu na predaj. Ostala som tehotná, takže už nepotrebujem 😀 Ak by ste mali záujem urobím cenu 😀

elissa17
3. apr 2014

Ahoj Inge888,jej tak gratulujem 🙂 a ako dlho si brala inofolic??tiez mas PCO a nepravidelnu menstruaciu? 😉

hrmiona
3. apr 2014

@miskaluky ja som inofolic brala pol roka, mrcha bez liekov žiadna a keď som posledný mesiac pridala clostyl na stimuláciu aj tak som nemala žiadny dominantný folikul. Takže mne nepomohol.

mentolka12
4. apr 2014

@hrmiona môžem sa spýtať ako sa berie ten clostyl? mne tiež lekár povedal že mi dá nejaké lieky (hormóny) na stimuláciu ktoré sa berú 3 dni či niečo také spomínal tak možno to bude to čo Ty si mala...

ellenie
6. apr 2014

zienky, ja beriem Inofolic iba 9 dni, a uz sa mi pozitiv. ovu testy presunuli z bezneho 18 - 19DC na 15DC, takze ja som spokojna 🙂

simis105
7. apr 2014

@inge888
ja som sa o Inofolicu dozvedela prave teraz. Gratulujem!!! mal sa PCO? lebo ja nema ziadne problemy, iba sa nedari ale uz 7rokov.

inge888
7. apr 2014

@simis105 Ďakujem, ale ešte som bola na krvných testoch akurát dnes, aby sa to potvrdilo na 100%. A skúšala si brať inofolic?

simis105
7. apr 2014

@inge888
nie ešte nie, prave traz som sa o nom dozvedela a čítam tu že vela babam pomohl.............. tak rozmýšlam že si ho kúpim....
ty ešte máš tie 3 balenia? a kolko je vlastne v jednom baleni???

lenka2103
8. apr 2014

Baby ja sa vás chcem spýtať, že ak začnem brat ten Inofolic či mám popri tom užívať antikoncepciu, lebo bez nej nemám menzes. Ďakujem vám

lenka2103
8. apr 2014

@kitta ja by som si ho zobrala, ďakujem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre