Iscare Martin. Máte skúsenosti?

siska266
27. jún 2018

Ahojte,chystame sa do centra v Martine.Mate nejake skusenosti,aky je tam pristup doktorov?

adulienka11
1. júl 2018

Vsetko bude ok uvidis

siska266
autor
1. júl 2018

@adulienka11 Ten je moja najväcsia nadej,vzdy ked som mala na male alebo v poslednej chvili ma zachranil.Uz nam zobrali krv,urobili spermiogram,cakame na vysledky a mozno aj prefuky vajecnikov ma cakaju.Prave aj z tohto hladiska by som chcela otehotniet prirodzene.Nanajvys IUI ale uz umele nechcem,som proti tomu.Preto dufam,ze Boh ma v tom nenecha a pozehna ma.Stale verim do poslednej chvile

adulienka11
1. júl 2018

Treba stale verit moja

siska266
autor
1. júl 2018

@adulienka11 Ano viem,stale verim a dufam,len ked vidis naokolo totalne neveriace baby a ako sa spravaju vsetky tehotne a este ani nevedia ako.A ako zili,kolko mali chlapov a proste pod.Moj manzel sa kedysi modlieval,ale teraz uz to totalne vzdal a je nahnevany ked vidi tu nespravodlivost.A som z toho smutna ako sa obratil.Pretoze nam sa cely zivot nedari a vsetko sme si museli vybojovat a oddret od piky,ked sme nieco chceli.

adulienka11
2. júl 2018

Neboj uvidis bude dobre verim tomu ☺

1vivien1
18. mar 2019

@siska266 Ja mám skúsenosti s ISCARe v Martine len tie najlepšie. KET nám vyšlo na prvý pokus a už som v 18tt

lucilalu
26. nov 2019

@1vivien1 super tesim sa s tebou, mozem sa spytat ktory Dr.ta mal?ci stale sa to menilo.dakujem

1vivien1
26. nov 2019

@lucilalu mala ma dr. DURCEKOVA na konzultaciach, vkladala dr. Gruberova a tehotenstvo (srdiečko) potvrdzoval dr. Tomáš. Dnes mám už skoro 4m synčeka <3

lucilalu
27. nov 2019

@1vivien1 jej super gratulujem.ja idem teraz druhy krat, stale vysetruje iny lekar.niekedy som z toho taka zmätena, ale nakoniec mi to nevadi.ja mam stres z toho ze sestricka ma stale problem zobrat mi krv, inak vsetko ok, zrozumitelne ludsky vysvetlia 😉

lucilalu
27. nov 2019

@1vivien1 a este by som prosim chcela vediet ci si mala kratky alebo dlhy protokol, ja 1x kratky, teraz bude dlhy.dakujem

1vivien1
28. nov 2019

@lucilalu to by som si musela pozrieť v papieroch. To si už presne nepamätám, ale asi krátky

putna
9. dec 2019

Ahojte baby...26.11. som bola na IVF...ráno a večer beriem progesteron...nešpiním a ni nekrvácam zajtra idem na odber krvi hcg...čo si myslíte? bude to ok? dokáže ten progesteron oddialiť menzes?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre