Krvácanie v 5. týždni

jaju_ska
19. feb 2015

ahojte baby. dnes som zacala krvacat. jasnou cervenou krvou, vylakala ma to uplne letela som k doktorke. spravila mi sono povedala ze ako keby stena maternice saa zacala odlupovat ale z dola ako klasicky pri menzese. vacok narastol z 3,8mm za 7 dni na 11,1 a vraj uz vidiet zltko?? alebo nieco podobne povedala, dala mi hormonalne tabletky a scouritin a ze mam tyzden doma lezat nenamahat sa a o tyzden sa mam prist ukazat. mam vsak hrozny strach preco som zacala krvacat, vobec mi to poriadne nevysvetlila ani sa nevyjadrila ci tam je pravdepodobnost potratu ani nic podobne. nemate niektora s takymto niecim podobnym skusenost? dakujem krasne za kazdu radu a nazor

sarin
19. feb 2015

Urobila maximum co sa da... Nic ti neostava len cakat a mysliet pozitivne... Viem je to tazke, ale nic ine ako mas doporucene spravit nemozes. Drzim palce... Vela zien prve tri mesiace v case menzesu krvaca 🙂

chovancova27
19. feb 2015

@jaju_ska hlavne sa nestresuj... čo sa má stať to sa stane... si úplne na začiatku, ani dr. ti nevie povedať, čo to znamená a čo sa stane...ja som potratila a mala som na nohavičkách malinký bledý filačik, ani som nevedela, švagriná krvácala týžden v nejakom 8-mom týždni a všetko bolo ok, má chlapčeka... čas ukáže či sa bábätko udrží alebo nie... netreba nad tým moc premýšľať

bubinko1506
20. feb 2015

@jaju_ska u mna krvacanie v 6. tyzdni skoncilo potratom. najprv to bolo len slabe krvacanie, na druhy den zosilnelo a uz sa to nedalo zastavit ☹

jaju_ska
autor
20. feb 2015

@bubinko1506 no ja som vcera krvacala vecer uz menej dnes uz vobec. uvidim co teda bude do dalsej kotroly

bubinko1506
20. feb 2015

@jaju_ska drzim palce, nech to dopadne dobre, a nech si ty aj babo v poriadku 🙂

vlada78
20. feb 2015

ja som krvacala jasnou krvou (a vela) v 6 tyzdni a bol to podla lekara hematom. podla lekara to bolo 50:50, lebo ten hematom moze vziat so sebou vsetko ostatne vratane plodu a je vlastne na prirode ako to dopadne. ja som zatial ok, uz sa to aj opakovalo. tak treba cakat, podla mna to, ze si prestala krvacat, je dobre znamenie, ale vsetko ukaze asi az kontrola u lekara...drzim palce.

jaju_ska
autor
20. feb 2015

@bubinko1506 dakujem velmi pekne 🙂

jaju_ska
autor
20. feb 2015

@vlada78 ahoj prosim ta a hematom by ma sone videla ci nie?

vlada78
23. feb 2015

nutne nemusi byt, lebo ked vykrvaca, tak je to tazke urcit...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre