Mám v rozkroku opuch a nejaky vred. Čo to môže byť?

vivienkata
22. sep 2011

ahojte kocky mam taky problem bola som teraz v sprche a všimla som si že mam tam dole ako keby na jednej strane opuch alebo nejaky vred .neviem co to može byt trošku to aj pobolieva mam ist teraz večer na pohotovost alebo pockať do rana a ist k svojmu gyn,dakujem za odpovede

toniiiiickaa
5. júl 2016

Ja mam teraz presne taký problém.spravil sa mi tam dole tiež taký velmi bolestivý akoby vred a ťažko sa mi aj kráča lebo to stale velmi bolí a zväčšuje sa mi to stále viac a hanbim sa ist s tym k doktorovi

lucinka511
8. júl 2016

@vivienka, moze sa pravdepodobne jednat o zapalenu bartoovu zlazu, t sa cisit u gyn, a estea j sifilis sa ukazuje na zaciatku vredom ale to asi nebudes mat,urcite s tym k dr.

sannn
20. júl 2016

Baby netre a stresovat. To je zarasteny chlpok. Bud si to vytlacte same,alebo poproste muza. Ak s tym budete cakat nahromadi sa hnis zapali sa to. Pojdete k chirurgovi nareze vam to a vycisti. Boli to jak svina.

andrema
5. mar 2017

Ahojte, prosim o radu, na hradzi sa mi urobil velky vred, od kanecnika po posvu a od stredu hradze az ako keby do stehna. Vo stvrtok ma to zacalo boliet, davam si inchtyolovu mast, ale je nedela, uz ledva chodim, mam dve male deti doma, manzela, ktory nastupuje do nemocnice a tie deti nemaju s kym byt, tak som zatial nesla k doktorke a este som aj dostala kramy. Takze mi asi nezostava nic ine len to este vyrtrpiet. Hnis nie je vidiet. Chcem ist aspon k vseobecnej lekarke, aj ked s detmi aspon pre papier na chirurgiu alebo co.Alebo nejake ATB nech mi da. Bojim sa na pohotovost, ze si ma tam nechaju a kam dam potom deti? Da sa to aj pri kramoch riesit? Bojim sa, ze sa to este zhorsi☹ dakujem za kazdu radu a skusenosti

akronop
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
petrapod
5. mar 2017

Uz davnejsie som mala podobny problem vred sa stale zvacsoval kazdy den . Potom sa mi uz tazko aj chodilo. Dost to bolelo . Predstavovala som si samozrejme to najhorsie . Isla som ku gynde dala mi lieky . Pekne sa to vstrebalo. Hlavne si to nedrazdi. Chod co najskor urcite ti pomozu aj na pohotovosti. Drzim palce.

andrema
6. mar 2017

Tak baby skoncila som tak, ze vred bol otoceny do vnutra a uz mi to tieklo, tak ma hned brali na operacku.☹

akronop
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
andrema
7. mar 2017

Ano kvoli nim, mazel si presunul operaciu, aj ked ma bolesti, no staral sa o deti, inak ma uz pustili s tym, ze mam lezat, tak este postara, nakoniec to dobre dopadlo.

andrema
7. mar 2017

Moha rada, radsej isk k doktorovi skor a da vam ATB ako skoncit takto

alexis333
21. feb 2019

@andrema a u akého dr ste bola?

tulipan3310
21. feb 2019

Ano aj ja som mala a robieva sa mi to casto na posledy som ich mala az 3 to bola bolest

andrema
21. feb 2019

@alexis333 ja na pohotovosti

andrema
7. mar 2019

@alexis333 no zasa sa mi to vratilo🙁dnes som bola rychlo u vseobecneho, dal mi ATB je stvrtok, ked to bude zle, mam ist v pondelok na chirurgiu, snad to do pondelka vydrzim

benca
9. mar 2019

ja to nemam velke, ale mam ich aj dva skoro kazde dva tyzdne

andrema
9. mar 2019

@benca a neriesite to nijako?

benca
10. mar 2019

@andrema chodila som k imunologicke a davala mi dost drahe tabletky, vtedy mi to zaberalo

benca
10. mar 2019

nevedia z coho to mam mozno z prechladnutia, som osem hodin v chladenych boxoch v praci, myslim, ze z toho, gynekologicka to neriesila, mozno je to ineho povodu

andrema
11. mar 2019

@benca no ja som na ATB, nastastie mi praskla napucana minula jazva, tak som z toho nejaky hnis dostala, tak je to lepsie, bola som na chirurgii a len kupele si davat a kontrola o tyzden. Mam tam fistulu, co stale komunikuje s konecnikom, tak to sa bude vracat asi casto

benca
11. mar 2019

ja tam budem mat asi tiez nieco co to sposobuje, ale to by som musela byt na atb casto, skusim este to gynekologicke ukazat, ale vzdy ked som tam, to prave nemam

eviakula
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
duratlicka
22. júl 2020

Syfilis vraj sposobuje tvrdy nebolestivy vred. Toto su zvacsa lokalne zapaly, nieco sa tam upcha a na ohanbi sa urobi vred, ktory po par dnoch vyhnisa.Treba ho vytlacit a uz je pokoj. Ale preco sa tam urobi? Da sa tomu nejako predist? Bavlnenu bielizen nosim cely zivot.Aj tak sa mi to niekolkokrat v roku urobi.Mozno oslabena imunita alebo hormonalna nerovnovaha?

vanesd
13. okt 2020

Ahojte prosím vás môžete mi poradiť ak s tým máte niekto skúsenosti ? Vytvoril sa mi na časťou bikiny na ľavej strane pluzgier ktorý je úplne mäkký už to trvá 3 deň mám to celé opuchnuté všetko okolo neviem kvôli tomu ani chodiť neskutočne to boli pri každom pohybe :( :( neviem vôbec čo by to mohlo byt ani ako si poradiť. Prosím o rady. Ďakujem !

madamxperia
9. nov 2020

@vanesd urcite ide o zarasteny chlp. Tiez som to mala. Pouzivala som na to ciernu mast ICHTIOL a teply kupel v hypermangane. Vrelo odporucam. Ak nepomoze tak uz len ku lekarovi. Drzim palce.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre