Sú to normálne príznaky tehotenstva?

9. feb 2024

Ahojte, mam pozitivny test a som asi v 5-6 tt. Uz asi 5 dni ma dost silno boli podbrusko (niekedy viac niekedy menej), krize, nohy, klby. Mam vecer zimnicu a v noci neviem spat lebo ma to vsetko boli. Su to prosim normalne priznaky alebo sa mam obavat? Bude to uz asi len horsie ze? 😀

kiki68
9. feb 2024

Ano, tehu sa casto chova ako nejaka vazna nemoc na zaciatku. U mna to tiez tak bolo, zimnice bro 15tt, bolesti klbov, zle mi bolo stale, 37.2 teplota. Vraj vela zien na zaciatku ma to telo take, ze bojuje proti tomu cudziemu v tele. Mne jedna mamicka povedala “ ze bud budem tehu, alebo vazne chora “, ze v zivote nebola v takom stave. Potom to jasne preslo po tych 12tt

autor
9. feb 2024

@kiki68 dakujem, ja mam pocit ze ma fakt boli uplne vsetko ...chapala by som bolest brucha a krizov, ale ze ma budu boliet este aj nohy a ruky ako pri chripke tak s tym som uplne neratala 😀 este mam obcas aj take zvlastne tlaky na konecnik, s tym si sa nahodou nestretla?

kiki68
9. feb 2024

Ja som mala vsetko mozne, to ako sa zacina maternica roztahovat a hormony, tak to vsetko reaguje dokopy. Proste to tehu je na zaciatku a konci velmi narocne ak fyzicky. Hlavne cim vyssie ide HCG do toho 14tt, tak to moze byt divocina. Kamoska mavala navaly tepla a zimy. Bud otvarala okno, alebo mrzla. Ako su zeny, co nemaju ziadne priznaky a potom sme my 🤷‍♀️😂

liviiiiii
9. feb 2024

Neviem vám povedať moj jediný príznak bol meškanie menštruácie 1 deň😃

autor
9. feb 2024

@kiki68 ano, ocividne som sa rychlo zaradila k tej horsej skupine 😀 ale nevadi, hlavne nech je vsetko ok

autor
9. feb 2024

@liviiiiii stastna zena :D

liviiiiii
9. feb 2024

No😃 stále cakam že niečo príde ale zatiaľ nič a som v 31tt

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre