Ako sa zbavíme bacila v nose bez antibiotík?

nikolal
12. dec 2014

Mamičky, ako sa zbavíme bacila v nose bez antibiotik a nadobro? Ma dva roky a od narodenia sa jej opakuje Moraxella, Streptokokus pneumo, Zlaty Stafylokok ... liecba vždy zaberie len na tyzden, takze atb.uplne zamietam. Poradte prosiiiiiiiim.

inka04
12. dec 2014

Skusila by som koloidne striebro striekat do nosteka, ja som sa zbavila streptokoka kloktanim KS bez ATB 🙂

monkabr
12. dec 2014

Ahoj, urcite vam pomoze roztok GSE, exrakt z grapefruitovych semien (ucinna latka Citricidal)... Popozeraj na nete alebo trosku ti to ulahcim
https://www.modrykonik.sk/forum/moje-zdravie/kde-kupim-gse-roztok/
http://www.zdravie.sk/forum/233907/roztok-gse/
http://www.liecivemasti.com/products/citricidal...
Napis si do google ,,GSE nazov problemu" napr. ,,GSE Zlaty Stafylokok" a studuj... Velmi ucinna prirodna metoda na tieto problemy

ivuska6
12. dec 2014

opytam sa mi ked sme boli v nemocnici tak nam tiez robili ster a ze vraj aj mi mame zlateho str. ale maly nieje chory ani nemava zelene sopliky ako sa prejavuje ? ja malému vystriekavam nostek s aloe first on mava iba rano trosku soplik ked ho vystriekam s aloe uz potom nema cely den je to lepsie ako morska voda .

nikolal
autor
12. dec 2014

@inka04 a kde ho zozeniem? aby bol sprej a pre deti?

chryse
12. dec 2014

@nikolal Ahoj, ak nerobia problemy- zelene sople a kasel, tak sa neriesi. Su homeopatika priamo na streptokoka ale sa priamo nakontaktovat na nejakeho homeo v snine alebo v he. A ked ani to nepomoze, ta to riesit s krcnym, ci nema lozisko v mandli a netreba ju vybrat..

inka04
12. dec 2014

@nikolal Normalne v lekarni, potom naliat do rozprasovaca do nosteka, len neviem od ktoreho veku sa moze striekat do nosa, mozno potom radsej vykvapkat nostek. Variant pre deti neexistuje.

nikolal
autor
12. dec 2014

@inka04 no u nas v lekarni o tom este ani nepoculi :(

inka04
12. dec 2014

@nikolal U nas nie je problem, prip. vedia objednat. Ale v kamnnej lekarni je to zbytocne drahe 13 - 15 EUR. Ja objednavam odtial, ale je vela inych znaciek, ja mam dobru skusenost s touto: http://www.koloidne-striebro.sk/#

nikolal
autor
12. dec 2014

@inka04 normalne si kupim tu flasticku a prelejem do nejakej nádobky na striekanie do nosa?

babulka82
12. dec 2014

@nikolal
@inka04 ja som tiež za koloidne striebro alebo GSE roztok ale ten neviem od akeho veku sa može a či sa može priamo kvapkat do nosa. Ja davam koloidne do kvapatka od nasivinu napr. a tak kvapkam do nošteka. 🙂

inka04
12. dec 2014

@nikolal Koloidne sa moze davat do nosteka, kvapkat urcite, ale striekat neviem, pretoze dieta moze tusim dostat krc, ked to vdychne, GSE roztok treba nastudovat, asi len riedeny...

nikolal
autor
12. dec 2014

@babulka82 používáš to aj pre dieta?

babulka82
12. dec 2014

@nikolal jasne davala som to synčekovi ked mal 7 mesiacov aj do nošteka aj na hrdielko. 🙂

janinah
12. dec 2014

aké má zdrav. problémy, ak žiadne,tak s ato nerieši...a výtery ostatným členom domácnosti brali? zrejme máte niekde bacilonosiča v blízkosti

jarabica123
13. dec 2014

@nikolal My sme tiez GSE pouzivali a mozem len odporucit, objednala som zo stranky www.hoogle.sk, ale ak mozem poradit objednaj ten drahsi, je to silnejsia a ucinnejsia koncentracia. Tam na tej stranke mas rozpisane ako presne riedit. My sme mali pneumokoka a zlateho stafylokoka v nosteku a po tyzdni uzivania GSE do nosteka bol vyter negativny a zelene sople boli za den prec.

chryse
13. dec 2014

Gse roztok urcitenie nestriekat a mozusa az od 6 rokov. Koloidne striebro nesmie prist do kontaktu s plastom ani vodou. A v lekarni vacsinou predavaju v plastovych flasiach.

babulka82
13. dec 2014

@chryse koloidne nemože byt na plastovej lyžičke? ja že na kovovej . AKo sa da teda aplikovat? Ja som kupila v sklenenej tmavej flaške KS.

chryse
13. dec 2014

@babulka82 v nasivine je to kvapkatko sklenene yak tak asi to je najlepsia varianta.nam na zelene sopliky pomohli len homeo kalium birochmicum, ani kapucinka ani koloicne nezabralo

horana
13. dec 2014

ja som tiez proti atb, nedavam ich vobec, len na doporucenia inym mamin som s uspechom pouzila lokalne atb bioparox, su nenavykove, setrne, bez vedlajsich ucinkov, bez predpisu, ale prekvapivo ucinne, striekali sme do nosteka. v kombinacii v pripravkami na podporu imunity celkovej napr. Imunoglukan (dlhodobo treba brat par mes. vkuse), teraz v zime preventivne rybi tuk kvalitny, vit. skup.B (prispieva k posilneniu sliznic celkovo) vsetko spolu drzi imunitu v poriadku

nutrimas
27. dec 2014

@nikolal Velmi ucinna v boji proti viacerym bakteriam, no hlavne zlaty stafylokok a pneumokok je kapucinka = prirodne atb, zvane aj "mocovy penicilin". Posobi pozitivne pri roznych respiracnych bakterialnych al. virsovych ochoreniach, moc. zapaloch a na cinnost obliciek.
Viac si o nej mozete precitat v popise v nasom PRO shope, prip. eshope:
https://www.modrykonik.sk/shops/vyzivove-doplnk...
Mozu uzivat aj mensie deti, ale v tom pripade sa odporuca najskor tinkturu kvapnut do teplej vody, aby sa odparil alkohol. Dolezite je pravidelne uzivanie kazdych 8hodin a to ajpo odzneni priznakov.

veriiii
27. dec 2014

@nikolal boli ste na ORL ?nema aj zvacsenu nosovu mandlu?tychto bacilov, hlavne zlateho stafylokoka sa bohuzial tazko "zbavuje",aj ked sa urobi cielena citlivost antibiotik,tie mozu zabrat ,ale o chvilu je "spat"je dost mozne, ze je usidleny napr na mandliach, ci nosovych, krcnych a vtedy casto len vyber pomoze..alebo sa spatne infikuje,napr od rodicov, starych rodicov, surodencov. suhlasim s @janinah . inac,mnohi ludia maju zlateho stafyl.v nose,bez toho aby im sposoboval za beznych okolnosti problemy, vam sa nejako prejavuje?caste nadchy,alebo hrdlo?

nikolal
autor
27. dec 2014

@veriiii sople a kašeľ

mamazem
24. jan 2015

U nás je jednotka Grepofit sprej - sprej priamo z grepových jadierok. Pre dospelých a odvážnych strektnúť do nosa. Pre deti streknúť na vatovú tyčinku a vytrieť nos, jemne. Inak je v prvom rade určený na boľavé hrdlo - ničí baktérie a kadejakú inú pliagu 🙂 nájdete u nás na mamazem

erzulik
18. dec 2015

@jarabica123 ahoj chcem sa spytat presne aksorej si pouzivala ked dieta malo bacila v nosteku. Moja dcerka ma pneumokoka trapime sa 2 tyzdne zatial bez ATB. Sopliky uz nema iba je zahlienena, lejarka mi dnes vravela ze to treba preliecit s ATB.

erzulik
18. dec 2015

Moze mi niekto poradit ajy prirodny liek ste pouzivali na pneumokoka v nosteku? Na akej stranke ste to objednali ako ste davkovali? Prosim!!!!

erzulik
18. dec 2015

@mamazem ahoj, mozes mi presne poslat link na ten sprej na tej vasej stranke je oho viac, chcela by som blizsie info, ako dlho sa nostek vytiera atd

mamazem
23. dec 2015

Medzičasom už Energy prišla so sprejom priamo do nosa, hurááá. Čisto prírodný, nenávykový s grepovými jadierkami.
Volá sa Grepofit Nosol Aqua, nájdete u nás na mamazem.

lubka1761
15. apr 2019

@mamazem moze ho pouzivat aj 14 mesacne dieta?