Dlhotrvajúci kašeľ a opakujúce sa soplíky u 3,5-ročnej

matiska15
16. feb 2024

Ahojte. Prosum Vas. Mna uz porazi.
Rocna dcera uz 3 tyzdne sopli kasle, zapal str ucha.
Starsia 3,5 rocna... od decembra stale kasle. Vykasliava. Nkekedy len sem tam, potompride sopel a je to vkuse.
Teraz dokonca dobrala antibiotika na moraxelu v nose. Dychamie ciste. Vyter z hrdla ok.
Prave som sa tesila, ze 4 dni nemala sopel.
Vecer dobrala posledne atb.
A bum. Zasa stekajuce sople, kasle ovela horsj, ked spi stale kasle... vykasliava.
Ja uz som zufala. U dr nepochodim, lebo dychanie ciste, vyter z hrdla ok, z nosa moraxela ale ta uz sa liecila teraz atb

Co mam este.robit ???
Ja viem, ze je toho teraz vela. Vsetci vsade chory. Ale mne uz jej je strasne luto.

A to nehovorim o tej rocnej, ktora uz cez 3 tyzdne sa trapu so soplami a kaslom.

bavlnka92
16. feb 2024

u nás pomáha sinupret kvapky. to čo nejde von pekne rozpustia a potom aj vysmrká aj dokašle.

nikpa
16. feb 2024

@matiska15 3 týždne sopeľ a kašeľ nie je dlhotrvajúci 🙄

matiska15
autor
17. feb 2024

@nikpa
@nikpa 3,5 rocna kasle od zaciatku decembra ako pisem v prispevku . Cize 2,5 mesiaca.
Konecne kaslala len rano a sem tam cex den a teraz po 4 dnoch od skoncenia soplov zacali znova sople kasle a teploty.

matiska15
autor
17. feb 2024

@bavlnka92 ten davam :( 2,5 mesiaca kasle. Terax konecne 4 dni bez sopla uz to bolo na dobrej ceste. A zraxu nanovo sople a nanovo kasel cez den cez spanok, teploty.

bavlnka92
17. feb 2024

tak trvaj na orl alebo iných odberoch lebo trápiť dieťa tretí mesiac je trochu moc nie?

matiska15
autor
18. feb 2024

@bavlnka92 je to moc. Ale nasa dr mi na to povie ze vsetci kasleme teraz. Dnes idem na pohotovost a budem sa pytat na ake vysetrenia sa od obvodnej s nou pytat. Ci rtg, krv, orl a tak.