Zapareniny

laura908
7. máj 2017

P
Dobrý deň, mala mi ma už 10 dní zapareniny a vôbec to neustupuje. A ma to dosť. Boli sme aj u lekára ,ten nám dal imazol a fialovú vodičku na kúpeľ. Aj plienky som zmenila a stále nič.. v noci mi dokonca dostala teploty, môže to byť z toho? Prosím o nejakú radu. Ďakujem

sykorkauhliarka
7. máj 2017

neprehana ju ? moju prehana ked jej idu zuby a z toho sa jej robia zapareniny

sykorkauhliarka
7. máj 2017

vlastne to nieje zaparrnina ale od tej stolice vystipana ritka

laura908
autor
7. máj 2017

Nie,nepreháňa. Ona to má po celej cikulke.

sykorkauhliarka
7. máj 2017

@laura908 tak ten imazol kolko pouzivate?

adela2017
7. máj 2017

kup weledu nechtikovy krem proti zapareninam, stoji cca 7 eur v dmku. Je to bezkonkurencny krem.

laura908
autor
7. máj 2017

@sykorkauhliarka týždeň používame

janadri
7. máj 2017

Skús pityol, iba na vyliečenie, nie bežne používať.

lauramal
19. máj 2017
Používateľ lauramal je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od lauramal.

na zapareniny a zacervenanie je velmi dobry krem aligator, je prirodny tiez s nechtikovym extraktom a je na citlivu pokozku, bez umelych farbiv, konzervacnych latok a podobne, my to objednavame zo stranky happyskin.sk

lorela
19. máj 2017

@laura908 U nás absolútna topka bol Sudocrem.
Ešte mi napadlo, nebude to nejaká alergická reakcia na vlhčené obrúsky ak používate?
Ja by som dieťatko pred každým prebaľovaním opláchla čistou vodou a naniesla Sudocrem.

Ad Pityol - uvedené je užívanie až od 10 rokov.

lubka3232
28. júl 2017

nemôže to byť skôr alergická reakcia na niečo? ak nič nepomáha. ja som bola veľmi spokojná s bepanthenom. existujú dva - care aj extra a oba sú fajn na zapareniny

nikayla
28. júl 2017

Mojej malej veľmi pomohol buď Sudocream alebo najnovšie ZAPAR-HOJ od Dr. Hoj http://www.pharmshop.sk/znacky/drhoj/rozdelenie...

maykaaa1122
20. sep 2017

Nam pomahal na zapareniny bepanthen, ale nebolo to v tak malom veku. Pri alergickych reakciach radsej konzultovat s odbornikom (mozno skusit aj ineho odbornika).Nam pomahal na zapareniny bepanthen, ale nebolo to v tak malom veku. Pri alergickych reakciach radsej konzultovat s odbornikom (mozno skusit aj ineho odbornika).