Čo vám na vašej práčke chýba?

samsung_tomas
4. máj 2015

Veľa ľudí si po kúpe práčky pokladá otázku: Kúpila (l) som si správne? Mal som si kúpiť radšej tu druhu, lebo... (Veľkosť práčky, funkcie, technologie...)

vtacatko3
6. máj 2015

Mojej práčke chýba práčka. Totižto žiadnu nemám. Žijeme u rodičov a čoskoro sa máme sťahovať do staršieho domčeka, ktorý si postupne prerobíme. Preto som sa aj zapojila do súťaže o práčku. Ale veľmi rada si prečítam rady iných mamičiek, lebo ak sa šťastie neusmeje, aby som vedela, na čo si mám pri kúpe dávať pozor.

annaopialova
6. máj 2015

ahoj ja mam momentalne pracku ardo aka sa mi pokazi tak co budem hladat to je teplota 50teraz mam 30.40.50.60.70.90 a terz su pracky z teplotami 30.40.a potm 60 to je vela pre mna ta 60 optimal je ta 50

marcy77
6. máj 2015

Ja som so svojou práčkou spokojná, ale predsa mi vadí jedna vec. Keďže bývam akoby na dvoch miestach, mám dve práčky a dve sušičky. Sušička je v oboch prípadoch postavená na práčke a v oboch prípadoch sa dvierka na práčke otvárajú do jednej strany a na sušičke do druhej strany. Hlavne v menších priestoroch je to nepraktické, lebo nestačí dvierka len otvoriť, ale rozcapiť dokorán z každej strany aby som s prádlom mohla niečo robiť.

sestricka52
6. máj 2015

to, ze ta pracka nerozprava...len pipne....

mamulienka30
6. máj 2015

Program na topanky... seriozne, kto ma vsetky tie tenisky a latkove topky stale pchat do umyvacky riadu 😀 😀 😀

cenculinka
6. máj 2015

Komplet komenty som si precitala pre inspiraciu, co vsetko pracky dokazu 😀 moha 8rocna zanussi bola lacna aj na tu dobu, periem kazdy den, obcas aj dvakrat, ma tiez milion programov no ani beviem ake 😀 pouzivam iba bavlnu na 60° eko, bavlnu 40° a program rifle, vsetko odstredujem vylucne na 1000 otackach a mam rada skrateny program 😀 aj ten by mohol byt este kratsi...ano polovicna napln musi byt super, tu by som brala...ani raz nebola pokazena a niekedy dufam, ze ju yz porazi a kupim si novu, no naco mi bude, ked aj tak tie programy nebudem pouzivat ☹ jezisko mi doniesol drahu susicku (dalsia uz bude miele 😉 ) a nahadzem tam tiez vsetko zaradom a pustim bavlna eko alebo vavlna extra suche a je to...hlavne ze som si vybrala taku so 14 progeamami 😀

dadka_bb
8. máj 2015

No akurat som doprala a teda na mojej pracke indesitke mi chyba to,ze uz ked zapnem praci cyklus,a zrazu nieco najdem pohodene, neviem to tam dodatocne vlozit.to sa da len do par minut od zaciatku,aj to treba cakat minutu kym odomkne dvere. A takisto mi na tejtowpracke chyba to,co mala minula pracka,a to ze ked pracka dopere, treba cakat na odomknutie dvierok. Nervy mam na tie dvere 😀

2kocka7
8. máj 2015

detská poistka ☹

adulka691
8. máj 2015

Mne osobne chyba na mojej pracke chyba len jedna vec, susicka 😀 Lebo niekedy nestiham susit a prat pri mojich 😀

susanne6
8. máj 2015

moja je fajna, má už 13 rokov, nemá displej, detskú poistku, a ani iné vymoženosti, ale vidím ako dlho bude ešte prať, počas prania preruším, doložim a periem ďalej ak chcem...len jediný problém má a to estetický, tie dvierka zhora mi hrdzavejú, ale to vraj na všetkých whirlpoolkach tak je :((( už len čakám kedy odpadnú ☹ no čo, pár mesiacov ešte musí poprať, splatíme chladničku a vezmeme novú práčku 😉

dorotka66
9. máj 2015

Mne nechýba nič mám aeg 🙂

franzziska
9. máj 2015

baby pracka sa meni az ked vazne uz nejde? nasa ma uz 4 roky...obcas sa mi zda ze uz vynechava...obcas nevysaka vodu, niekedy hrozne hrmoce, bubon je nejaky spinavy i ked davam calgon a uz to nejde dolu

susanne6
9. máj 2015

aeg?

lalus
9. máj 2015

@franzziska neviem, naša ide už 10 rokov a v princípe funguje. už sa mi občas nezdajú tie zvuky čo vydáva, občas neprimerane skáče... už uvažujem nad druhou, ale kým táto ide, tak sa mi nechce do toho investovať.
a naši perú na cca 18ročnej práčke, myslím, že za ten čas možno 1 - 2x potrebovali opraviť odborníkom a práčka stále funguje bez problémov 😉

lalus
9. máj 2015

@susanne6 my máme 10ročnú whirpool a dvierkam nič nie je 😕 , vďaka Bohu samozrejme 😉 asi závisí od modelu 😝

susanne6
9. máj 2015

@lalus no, ked som sa pýtala v elsatexe, tak mi povedal predavač, že whirlpoolkam z hora plniacim sa to často stáva ☹

ynda
9. máj 2015

mne chýbajú funkcie- povešať, ožehliť, naládovať do skríň

dorotka66
9. máj 2015

@susanne6 áno prečo? ma mnoho funkcií, super spotrebu 🙂 a fakt jej nič nechýba práve sme k nej dokúpili sušičku

anti13
9. máj 2015

Cez zimu určité sušička 🙂

1234lubka
9. máj 2015

@samsung_tomas vsetky pracky maju nejaku kapacitu v kg. Ked idem prat mam mat vedla pracky vahu aby som vedela ci som do nej nenapchala vela? Mne chyba vaha...preco mi display neukaze kolko kg uz mam v bubne? Aspon by som vedela kolko prasku mam nadavkovat...este som takupravku nevidela...

kika691
9. máj 2015

Ja mam hroooznu pracku...bavlnu na 40stupnov perie 2hod 40min..na infarkt, najkratsi program ma 1h40min a to jemna bielizen. Cista katastrofaaaaaaa

simcab
9. máj 2015

Mne strašne chýba nejaká hadica alebo nejaký iný systém na vypúšťanie vody pri čistení filtra ☹

natuska87
9. máj 2015

@sestricka52 Moja by mohla aspon povesat, za tie peniaze...Ved nechcem, aby zehlila...

susanne6
9. máj 2015

@dorotka66 ja len nepoznám tu značku, preto tá otázka 😉

samsung_tomas
autor
9. máj 2015

@simcab myslite nieco taketo ;) Staci vytiadhnut hadicku, odpustit vodu a jednoducho vycisti filter (filter sa ojedinele zanesie nakolko je samocistiaceho tvaru)

zita19
9. máj 2015

@ynda presne to by sa mohla naucit aj moja. Hlavne poskladat a naladovat do skrin 😀 😀 Inac je na svoju dobu dost mudra a sikovna.

samsung_tomas
autor
9. máj 2015

@1234lubka toto uz pracky robia. Sice nezobrazi kolko kg tam je nalozenych, ale po odvazeni, zisteni ako je pradlo znecistene, si nadavkuje prasok aj avivaz, atd. 😉 http://www.samsung.com/sk/consumer/home-applian...

samsung_tomas
autor
9. máj 2015

@adulka691 🙂 v poslednem case a hlavne v zime si ludia susicky velmi pochvaluju

majuskabobi
9. máj 2015

moja práčka po dopraní ma stále vodu v priečinku kde dávam aviváž. nechápem, stále to vyberám, čistím pod tečúcou vodou, a vždy po dopraní je to zavodnené, mám zanussi, nie samsung 🙄

samsung_tomas
autor
9. máj 2015

@majuskabobi Dobry den, problem moze byt v jej vycentrovani, skuste este skontrolovat vyvazenie pracky vodovahou. Pracka by mala byt v co najvodovahovejsej polohe 🙂 Mozno to pomoze.