Čo vám na vašej práčke chýba?

samsung_tomas
4. máj 2015

Veľa ľudí si po kúpe práčky pokladá otázku: Kúpila (l) som si správne? Mal som si kúpiť radšej tu druhu, lebo... (Veľkosť práčky, funkcie, technologie...)

majuskabobi
9. máj 2015

@samsung_tomas aha, tak skúsime, ďakujem za tip 😉

samsung_tomas
autor
10. máj 2015

@dadka_bb Dobra poznamka 🙂 , toto som zazil pri nemenovanej znacke tiez. Ukazovala minutu doknca, cakal som 5 minut pokial skonci, ze SUPER a potom este dalsie 3 pokial sa odomnka. Smiesna situacia 😀

- pre inforamciu: vacsina praciek koniec prania povacsine pise na displeji, pripadne na konci signalizuje kratkou/dlhou melodiou, ale ovorit dvere nejde este dalsie tie minutky 😀 (aj takto sa nahana cas prania, pravda o prani to sice je, ale ten cas je velmi orientacny) Mam rad presnost a preto ked pri pracke Samsungu zahra melodia je proces prania ukonceny a moze sa vesat, dvere su odomknute drobnost, ale na tom to cele je 🙂
PS: vkladanie pradla hned po spusteni nieje problem, staci dat pauzu a mozete dolozit ak uz v pracke nieje prislis vela pradla (samozrejme este pred tym ako pracka stihne napustit vodu).

1234lubka
10. máj 2015

@samsung_tomas Myslim ze moja si akurat vodu sama davkuje...heh no verim ze tieto pracky budu casom aj cenovo dostupnejsie 😉 za 1800 by som mala 5mojich pracok 😉 ale vyzera super 😉

ekinka82
12. máj 2015

všetko 🙂 ale najviac asi rýchly program a kvalitne vypraná bielizen 🙂

aluxka
13. máj 2015

Chýba mi program, ktorý by mi vyžmíkal samostatne jeden alebo dva svetre alebo deku - nie všetko môžem prať v práčke a napríklad malá má krásnu pletenú deku ktorá má asi meter krát meter. Do práčky ju nemôžem dať lebo by som znej mala trojuholník alebo iný geometrický tvar a ked ju chcem dať vyžmíkať tak program stojí lebo je vnej málo prádla...a namočená deka má pritom hádam aj 10 kíl...

sladkasue83
14. máj 2015

vadi mi, ze si svojvolne nemozem pridat vodu do pracky :(

annaopialova
14. máj 2015

@sladkasue83 AHOJ AK MAS Z PREDU TAK CEZ SUPLIK CO JE NA AVIVAZ

sladkasue83
15. máj 2015

@annaopialova vdaka viem, ale dojde mi to dost neohrabane a nie vzdy sa trafim :( vzdy mam aj okolo...

kubankakubanka
15. máj 2015

@susanne6 aj mne hrdzavie vrch a to má 3 roky a je to fagor :-/

marusik
15. máj 2015

mne na práčke chýba sušička🙂

anny1984
15. máj 2015

vcelku som spokojná s jej vlastnosťami, má aj rodičovský zámok, ale ten uzamkne len tlačidlá a koliesko kde sa prepínajú programy nie, tak sa raz stalo, že mi synček prepol program a vypol žmýkanie, takže mi chýba taký zámok, ktorý uzamkne všetko